دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷

درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

پایگاه تحلیلی خبری شهرستان فلاورجان، “پلنا” در سال ۱۳۹۱ به همت جمعی از فعالین فرهنگی و مجازی شهرستان فلاورجان راه اندازی شد.

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود . این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و… پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.

رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده ، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.

امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.

سایت پایگاه خبری فلاورجان”پلنا”  بعنوان اولین و پر بیننده ترین سایت خبری در شهرستان فلاورجان، بمدد افزایش ترافیک روزانه خود، بعنوان یک رسانه اینترنتی تقریباً موفق و روبه رشد مطرح می باشد و با توجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران زیادی را در داخل و خارج از شهرستان فلاورجان به خود جذب کند.

 

بی صبرانه منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

شماره تماس: ۰۹۱۳۸۲۸۷۱۲۳
پل ارتباطی ما با شما:         Email: info@polna.ir

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار