شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

تبلیغات در پایگاه خبری فلاورجان

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود . این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و… پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.

 

رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه، اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

 

حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده ، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.

 

امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید. پایگاه خبری فلاورجان به نشانی www.polna.irبعنوان یکی از جدیدترین سایتهای فارسی کشور و به عنوان تنها سایت خبری فعال در شهرستان فلاورجان ، به  مدد افزایش ترافیک روزانه خود، بعنوان یک رسانه اینترنتی  روبه رشد مطرح می باشد وباتوجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل  کشور و بخصوص شهرستان را به خود جذب کند.

 

متقاضیان ثبت تبلیغ در این سایت خبری می توانند همه روزه در ساعات اداری با شماره تماس ۰۹۱۳۸۲۸۷۱۲۳ و یا با ایمیل این پایگاه خبری: info@polna.ir تماس حاصل نمایند

 

با احترام

سیدسعیدموسوی درآمدی

مدیر پایگاه خبری فلاورجان

انتهای پیام / کد خبر11899

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار