پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
در فلاورجان برگزار شد؛

لیگ مسابقات طناب کشی و هفت سنگ

در بخش طناب کشی این مسابقات روستا بجگرد موفق به کسب مقام اول و تیم های زازران و قلعه سرخ مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان  اولین دوره مسابقات لیگ هفت سنگ و طناب کشی بانوان با حضور بیش از 350 ورزشکار در غالب 55 تیم از سطح روستاهای شهرستان فلاورجان برگزار گردید.

 

در بخش طناب کشی این مسابقات روستا بجگرد موفق به کسب مقام اول و تیم های زازران و قلعه سرخ مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

 

در رشته هفت سنگ نیز تیم زازران بر سکوی اول ایستاد و تیم های قلعه سرخ و جوجیل ب به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.

 

سید مجتبی موسوی رئیس هیات ورزش های روستایی شهرستان فلاورجان در پایان این مسابقات گفت : خوشبختانه این مسابقات با استقبال خوب علاقمندان به ورزش از سطح روستاهای شهرستان فلاورجان مواجه شد که بعد از مدتها بیش از 350 ورزشکار دختر و همچنیین نزدیک 500 تماشاگر در سالن شهید رهنما فلاورجان حضور داشت که امسال هم همچون سال های گذشته نفرات برتر را جهت حضور در لیگ های استان انتخاب و اعزام خواهیم کرد.

 

رئیس هیات ورزش های روستایی شهرستان فلاورجان همچنین افزود با پیگیری های نماینده شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تجهیزات ورزشی جهت اختصاص دادن به روستاها از فدراسیون ورزش روستایی دریافت کرده ایم که انشالله با کمک های هیات ورزش روستایی استان و همچنین رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان که همیشه حمایت از ورزش روستا را داشته اند بتوانیم تا پایان سال خانه های ورزش را که در سطح روستاها قول داده ایم به بهره برداری برسانیم.

انتهای پیام / کد خبر12614

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار