شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
رییس دانشگاه آزاد واحد فلاورجان در پاسخ به سوالات مردم:

دانشگاه آزاد فلاورجان یکی از موفق ترین دانشگاه هاست/ کلیه فعالیت های ما با نظارت مستقیم استان و تهران انجام می شود

آنقدر ابزار های نظارتی در دانشگاه آزاد قوی هستند که اگر مدیری تخلف نماید به سرعت پیگیری و مشخص شود.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان، با هماهنگی های انجام شده مهمان اولین برنامه صندلی داغ این پایگاه خانم دکتر شهلا روزبهانی ریاست دانشگاه آزاد واحد فلاورجان بودند وی در یک نشست دوستانه به تمامی سوالات جواب داد که برای همشهریان عزیز خالی از لطف نیست پاسخ های وی را در مورد سوالاتی که پرسیدند مشاهده نمایند.

 

توجه شما را به این مصاحبه جلب می نماییم:

 

پلنا؛ سلام خانم دکتر لطفا در مورد دانشگاه آزاد فلاورجان و تاریخچه آن توضیح دهید؟

البته تاریخچه دقیق آن در سایت دانشگاه موجود است اما؛ دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان، در دوم مهرماه سال ۱۳۶۶ در شهرستان فلاورجان تاسیس گردید. این واحد در سال ۱۳۶۷ با رشته زبان و ادبیات عرب در یک منزل اجاره ای فعالیت آموزشی خود را آغاز کرد و در حال حاضر با ۳۲ رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ادامه فعالیت می دهد.
هم اکنون این واحد دانشگاهی دارای حدود ۴۰۰۰نفر دانشجو، ۱۰۳عضو هیات علمی تمام وقت و نیمه وقت و حدود ۱۵۰نفر مدرس حق التدریس می باشد.

 

پلنا؛ خانم دکتر مردم می پرسند چرا رشته های بهتر و خاص تر در دانشگاه تدریس نمی شود؟

البته ما باید بدانیم تعریف مردم از رشته خاص و به قول آنها بهتر چی هست؛ اما اگر منظور رشته های پزشکی باشد باید بگوییم که سیاست وزارت بهداشت بر این است که رشته های خاص مانند پزشکی و دندان پزشکی به راحتی توسعه پیدا نمی کند و در کلام ساده تر عملا مخالف افزایش و رشد این رشته ها هستند.

و نکته دیگر اینکه این رشته های به نوعی انحصار می باشد و باید زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی باشد و هر دانشگاهی هم میخواهد این رشته ها را توسعه بدهد باید دارای بیمارستان باشد که ما توانایی چنین موضوعی را نداریم.

 

پلنا؛خانم دکتر مردم می پرسند که چرا سیاست دانشگاه آزاد فلاورجان بر تک جنسیتی بودن است و چرا پسران نمی توانند در دانشگاه شهر خودشون درس بخوانند؟

این سیاست خود واحد نیست و تصمیمی است که در سیستم کل دانشگاه آزاد گرفته شده است؛یعنی اینکه خود واحد فلاورجان نه در آغاز و نه در تداوم این موضوع تصمیم گیرنده نبوده است. به هر حال دانشگاه آزاد فلاورجان با توجه به نوع رشته هایش به گونه ای بود که درصد بسیار بالایی از مخاطبانش را دانشجویان دختر تشکیل می داد و بعد از مشاهده این موضوع مسئولین استانی و کشوری دانشگاه آزاد به این نتیجه رسیدند که سیاست دانشگاه آزاد فلاورجان را بر تک جنسی بودن بگذارند.

پلنا؛ این سیاست موفق بوده است؟

موفقیت را باید از چند دیدگاه بررسی کرد و ارزیابی آن هم از طریق یک تحقیق پژوهشی قابل فهمیدن است و این کار هم صورت گرفته است. در دانشگاه سیستمی را می توان موفق دانست که در برخی از شاخص ها نمره خوب گرفته باشد مانند شاخص های فرهنگی، علمی و پژوهشی و نهایتا تعداد مخاطب؛ ما در این زمینه تا کنون دو کار پژوهشی کردیم که همه نشان دهنده این بود که این شاخص ها در دانشگاه واحد فلاورجان مطلوب بوده است نسبت به دانشگاه های هم رتبه مختلط با این واحد در استان و کشور و این یعنی این طرح موفق بوده است.

 

پلنا؛ با توجه به این سیاست برخی ها فکر میکنند دانشگاه در جذب دانشجو ریزش داشته است آیا این موضوع صحت داردو دانشجو کمتر شده است؟

خیر چنین موضوعی صحت ندارد و دانشگاه آزاد فلاورجان با توجه به گنجایش حدود ۴۰۰۰ نفری خود تا کنون در جذب دانشجو مشکلی نداشته است و در این زمینه یکی از واحد های موفق بوده است.

 

پلنا؛ در مباحث فرهنگی و پژوهشی دانشگاه آزاد چه اقداماتی داشته است؟

ما در هر کدوم از این موضوعات برنامه داریم و حوزه معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد هرساله برنامه های کلی فرهنگی را به ما ابلاغ می کند و ما طبق آن فعالیت های فرهنگی انجام می دهیم البته در کنار آن برخی برنامه های جانبی هم ما نجام می دهیم. برنامه ها سرفصل دارد و به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت انجام داده می شود و با توجه به هربرنامه ما باید جذب بودجه انجام دهیم. مهمترین برنامه فرهنگی دانشگاه آزاد فلاورجان تدوین برنامه جامع فرهنگی دانشگاه است که یک برنامه ۵ ساله است و این طرح در استان رتبه اول را بدست آورد.

 

پلنا؛ در حوزه پژوهش چی؟

در این حوزه هم ما سرفصل هایی داریم و به دلیل اینکه بخشی از بودجه دانشگاه اختصاص به این موضوع دارد و دانشگاه ملزم به جذب این بودجه است ما طبق آن سر فصل ها پیش می رویم.

 

پلنا؛ در این حوزه ها مقام هایی داشته اید؟

در سیستم دانشگاه آزاد تا کنون سیستم نظارتی به اینگونه که فعالیت های دانشگاه ها را بررسی کنند و اعلام رتبه و مقام کنند وجود نداشته است؛ اما به تازگی دانشگاه آزاد برنامه را آغاز کرده است دراین راستا کیفیت فعالیت پژوهشی دانشگاه را با توجه به میزان جذب بودجه پژوهشی دانشگاه می سنجند و این به این معنی نیست که ما فقط هزینه کنیم و میزان سنجش این است که این هزینه بودجه تا چه حد به رشد فعالیت دانشگاه کمک کرده است.

اما در چاپ مقالات  ISI اگر در استان رتبه اول نباشیم قطعا دوم هستیم و از نظر تعداد طرح های پژوهشی که تکمیل شده رتبه اول هستیم. به لحاظ جذب بودجه های پژوهشی جزء رتبه های برتر هستیم

 

پلنا؛ آیا دانشگاه آزاد فلاورجان در مقطع ارشد جذب دانشجوی آقا را در برنامه خود دارد؟

ما پیشنهاد آن را به استان داده ایم اما این موضوع مشروط به این شده است که تعداد داوطلب این رشته ها و متقاضیان این رشته ها در بین آقایون آمار قابل قبولی باشد.

 

پلنا؛ یعنی چند درصد از هرکلاس؟

در حال حاضر هفت رشته ارشد داریم و مهر ماه هم پنج رشته به آن اضافه می شود یعنی مجموعا ۱۲ رشته و برای ما مهم این است که در هر کدوم از این رشته ها تعداد آقایون در حد تشکیل یک کلاس بشود که بتوانیم جذب آقا هم داشته باشیم.

 

پلنا؛ چرا نماینده مجلس شهرستان آقای موسوی ۵ سال است که در دانشگاه آزاد فلاورجان حضور پیدا نکرده ؟

این موضوع را باید از خود ایشون سوال کنید،  ما برای هیچ مسئولی محدودیتی نگذاشتیم و همیشه هم از حضور این مسئولین استقبال کرده ایم و اگر کسی تمایل ندارد به دانشگاه بیاید اون نظر شخصی خودش است و ما نمی توانیم کسی را مجبور به کاری بکنیم و ما در این دانشگاه تا کنون نهایت همکاری را با همه مسئولین داشته ایم

 

پلنا؛ مردم پرسیدند چرا برخی بدون سابقه علمی و دارای سطوح علمی پایین در هیئت علمی دانشگاه آزاد فلاورجان جذب شده اند؟

اصلا چنین چیزی وجود ندارد، جذب هیئت علمی طی یک فرایند کاملا قانونی انجام می شود و ما هم در آن هیچگونه دخالتی نداریم. جذب هیئت علمی مستقیما توسط کمیته علمی دانشگاه آزاد انجام می شود. هر شخصی بخواهد عضو هیئت علمی بشود ابتدا باید در فراخوان جذب که هر سال روی سایت دانشگاه ها هست شرکت نماید و تنها موردی که دانشگاه حق دخالت دارد این است که اعلام نیاز کند و بقیه فرایند با استان و سازمان است هر فرد برای تایید دو مرحله مصاحبه یکی در استان و یکی در تهران دارند و پس از آن وزارت علوم برای وی مجوز صادر می کند و به نظر من کسی که چنین فرایندی را طی می کند نمی تواند آدم بی سوادی باشد.

 

پلنا؛ دلیل برگزاری همایش های پر هزینه در دانشگاه آزاد فلاورجان چیست؟

ما در دوسال گذشته همایشی نداشتیم و تمام همایش های ما با مجوز سازمان انجام می شود و با توجه به اینکه ما برای همایش های پژوهشی باید از بودجه پژوهشی هزینه کنیم یک شناسنامه کامل باید برای این همایش تهیه کنیم. به این صورت که زمان، هدف و تعداد مخاطب آن را اعلام کنیم و در آخر میزان بودجه پیش بینی شده برای آن همایش چقدر است را به سازمان می فرستیم و در صورتی که مشکل وجود نداشته باشد با در خواست ما موافقت می شود.

برگزاری همایش ها در دانشگاه آزاد با هدف درآمد زایی است نه هزینه بودجه.آخرین همایش ماکه یک همایش کشوری بو۳۰ میلیون تومان هزینه کردیم و ۱۸ میلیون درآمد زایی برای دانشگاه داشت که دوسال قبل بود.

 

پلنا؛ دلیل ساخت و ساز های بحث برانگیز در چند سال اخیر در دانشگاه چیست؟

ابندا اعلام می کنم ساخت و ساز بحث برانگیز در این چند ساله در دانشگاه فلاورجان وجود نداشته است. و ما نسبت به بیشتر واحد های آزاد کمترین فضای فیزیکی را داریم. تنها ساخت وساز این چند سال ما خوابگاه است که آن هم به خواست همه مسئولین شهرستان است و این موضوع را باید بگم که برای کوچکترین ساخت و ساز در دانشگاه ما باید مجوز از سازمان بگیریم.

 

پلنا؛ نقش برخی از افراد در این ساخت و سازها و انتخاب پیمانکار چیست؟

قانون مند ترین فرایند انتخاب پیمانکار در سیستم دانشگاه آزاد است؛ در چند سال اخیر در این رابطه انگ های بسیاری به دانشگاه آزاد زده شد اما فقط در حد حرف ماند و هیچگاه اثبات نشد؛ به این صورت که همه کارهای عمرانی بر پایه مناقصه انجام می شود و برای آن هم باید مجوز از سازمان بگیریم . در ادامه هم فراخوان در روزنامه های کثیر الانتشار داده می شود و شرکت هایی می توانند در آن مناقصه شرکت نمایند که دارای رتبه و اعتبار خاصی باشند و هرکسی نمی تواند در این مناقصه ها شرکت کند و مثلا برای دانشگاه آزاد وفلاورجان با توجه به رتبه بندی ما  باید پیمانکاران مورد تایید سازمان نظارت در مناقصه شرکت نماید و هیچ تخلفی صورت نمی گیرد و این سوء ظن هایی است که در ذهن برخی از افراد وجود دارد.

آنقدر ابزار های نظارتی قوی هستند که اگر مدیری تخلف نماید به سرعت پیگیری و مشخص شود.

 

پلنا؛ خانم دکتر با تشکر از شما که به سوالات ما پاسخ دادید، صحبتی با منتقدین ندارید؟

 

با تشکر از شما امیدوارم که به همه سوالات شما پاسخ داده باشم و من از همه منتقدین تشکر می کنم چون وجود منتقد می تواند کمک کند به پیشرفت ما، اما باید نقد ها بر اساس آگاهی و انصاف باشد تا باعث تشویش و داوری های غلط نشود.

انتهای پیام / کد خبر12706

مطالب مرتبط

 1. طراحی سایت مشهد

  اقا دستتون درد نکنه خسته نباشید عالیییی بود

 2. maede

  حالم ازاین دانشگاه به هم میخوره من فارغ التحصیل این خراب شدم وبراخودم متاسفم که توهمچین دانشگاهی عمرمو تلف کردم.رشتمم ژنتیک بود وبه هیچ دردی نخورد.

 3. ایمان

  ضمن عرض سلام ب همه ی دوستان و مدیر سایت،دانشگاه فلاورجان جز یکی از انتخاب های بنده،مطالب بالا رو خوندم خیلی متعجب شدم و سردرگم و گیج شدم من نمیدونم دانشگاه فلاورجان برای مهر ۹۶ دانشجوی ارشد مرد میگیره یا نه؟ممنون میشم جوابمو بدید

 4. F

  سلام من داتشجوی رشته میکروبیولوژی ام و از اینک این دانشگاه تک جنسیتیه واقعا ناراضی ام چون محیط دانشگاه مثل دبیرستانه و اصن ادم احساس نمیکنه اومده دانشگاه و فضا و برخورد بچه هاهم مثل دبیرستان میمونه ب این مسئله واقعا رسیدگی کنین

 5. م

  ایشالا گل بگیرن درشو ک هیچیش ب دانشگاه نرفته
  خاک تئ سر اصفهان ک یعنی پایتخت فرهنگی ایرانه اونوقت تو ی همچین شهر بزرگی فقط ی دانشگاهه پوکیده فلاورجونه ک باید رشته ما رو داشته باشه واقعا حیف عمر ک تو اینجا میره

 6. سلام حرفای تمام بچه ها درست است ….دقیقا این دانشگاه مثل دبیرستان میمونه

  ما گفتیم بریم دانشگاه فضامون حال وهوامون عوض بشه عوض که نشد هیچ ده تا مدیر ومعاون به اسم حراست بالا سرمون در امد دبیرستان که بودیم یه نفر میگفت موهاتو بکن تو ولی اینجا هزارتا چشم هست

  استراحتگاه که نداره رو چمن بخوای دراز بکشی که دیگه هیچی……

  رسیدگی کنید لطفا

 7. یلدا

  باسلام من دانشجوی این دانشگاهم لطفا به وضعیت استراحت گاه کمی توجه کنین اخه چرا زمینشو فرش نمیکنین ما که همیشه یخ میزنیم لطفا توجه کنید سرعت اینترنت هم خیلی پایینه هیچ دانشگاهی اینطورنیس امکاناتش نسبت به دانشگاه های نجف اباد وخوراسگون خیلی کمه منم اگه ژنتیک نمیخوندم مجبور نبودم اینجا بمونم چون دانشگه ازاد های دیگه ی اصفهان ژنتیک ندارن اینجا اصن به دانشگاه نمیخوره انگار دبیرستانه مدیر جون بثبت باتشکر

  • پلنا

   با سلام و تشکر از ارسال نظر خود و ایراد مشکلات در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان
   شما می توانید خبرنگار ما در دانشگاه باشید تا به این صورت مشکلات خیلی بهتر به گوش خانم دکتر روزبهانی برسد.
   باتشکر
   موسوی درآمدی

   • سحر

    با سلام واقعا که گل کاشتین فرش که نکردین هیچی تازه در استراحتگاه راهم بستین اصن اینجا دانشگاهه ایااااا؟؟؟؟؟؟؟؟ برای خودم متاسفم که اینجا درس میخونم درشو باید گل گرفت

 8. a

  من یکی از فارغ التحصیلان کارشناسی این دانشگاه هستم . یکی از بزرگترین اشتباهات زندگی من رفتن به این دانشگاه بود . سطح علمی پایین و نبود امکانات آزمایشگاهی برای رشته من باعث شد که من دو سال از زندگی عقب بمونم. خواهشا اگر قصد ادامه تحصیل دارید به این دانشگاه نرید و بشینید برای دانشگاه های دولتی درس بخونید و لااقل برای عمر خودتون ارزش قائل باشید . من که هیچ نکته مثبتی توی سیستم مدیریتی این دانشگاه ندیدم . برید با تلاش دانشگاه دولتی قبول شید و دانشگاه آزاد نرید که حکم یه قلک پول برای روسای دانشگاه رو داره و هیچ چیزی عاید دانشجوها نمیشه .

 9. z

  بعد میدونید ی چیزی ذهن منو درگیر کرده.
  چرا وقتی ک میخواییم انتخاب واحد کنیم خیلی از کلاسا رو مختلط زده
  دلیل این کارتون چیه
  نکنه بالادستیا از این موضوع اطلاع ندارن.
  من هرجا لیست دانشگاه های تک جنسیتی رو نگاه میکنم فلاورجون جزعش نیس

 10. z

  من تنها درخواستی ک دارم از مسیول سایت اینک از رییس محترم دانشگاه بخواهید هر دفعه ای کامپیوترشونو روشن کنن و بیان داخل همین سایت و نظرات بچه ها رو بخونن…
  ایشون رییس این دانشگاهن و وظیفه دارن ب حرفا و خواسته های دانشجو ها گوش بدن.و تصمیم بگیرن.
  خدا وکیلی جمع کنید این سیاستای ب درد نخور رو….دانشگاه رو مثه همه دانشگاه های ازاد معمولی کنین پیشرفت دانشگاه پیشکشتون.من نمیدونم ب کجای این تک جنسیتی بودن افتخااار میکنید

 11. مینا .ک

  واقعا خنده داره که این همه بدون کنکور پذیرش دارید اما حاضر نیستید دانشجوی پسر تو دانشگاه باشه .این دانشگاه با دبیرستان هیچ فرقی نداره. تازه افتخارم میکنید که تنها واحد دخترانست.

 12. اگه یه همه برسی انجام بدین متوجه میشین که اکثرا موافق تک جنسیتی بودن دانشگاه نیستن واقعا باعث عقب موندگیه

 13. بنده دانشجوی این دانشگاه هستم. و اظهار دارم تک جنسی بودن دانشگاه واقعا مسئله بغرنجیه.
  به این دلیل که دانشگاه محل تبادل فکر و تظره. دخترها اگر توی دانشگاه با جنس مخالفی که نام دانشجو رو هم یدک میکشه ارتباط نداشته باشه وقتی وارد دنیای شغل و کار شد با همه نوع مردهایی در ارتباطه و نمیدونه چطور رفتار کنه و حتی به سادگی فریب بخوره.
  دوم این که از راننده سرویس های دانشگاه گرفته تا حتـــــی اساتید به دلیل تنها دختر بودن دانشجوها حرفهایی میزنن و شوخی هایی می کنن که….
  و این که دخترهای ما خانم و باوقار بودن رو اصلا بلد نیستن. مثل دخترهای دبیرستانی توی محوطهه جیغ میکشن و بلند حرف میزنن و با استاد مثل معلم اول دبستان برخورد می کنن
  این بزرگترین ضعف دانشگاست. امیدوارم حل بشه

  ظرفیت ۴۰۰۰ نفره هم بخاطر راحت قبول شدن در کنکور و ثبت نام بدون آزمون و استفاده کسانی هست ک توانایی درس خوندن دارن. که با وجود همچین اساتید مجربی واقعا وجود چنین افرادی حیفه.
  و جالبه بدونید اکثر دانشجوها در ترم های اول به خاطر دافعه محیط دانشگاه دنبال انتقالی و کنکور دوباره هستن.

  • امینی

   عزیززم لاااایک داری بخدا
   من دانشجو ترم دو هستم …..
   من وقتی ترم پیش اومدم تو محیط دانشگاه واقعا افسرده گی گرفتم.شرایطشو نداشتم وگرنه دوباره کنکور میدادم
   من سه تا دوستام همین دانشگاه قبول شدن…وقتی فهمیدن تک جنسیتی حتی زحمت اومدن و دیدن دانشگاهم ب خودشون ندادن

 14. امینی

  سلام از مسءول سایت میخام ک ی صفحه ی عمومی برای اساتید و بچه های دانشگاه بگذارید…ک همه نظر بدن و بحث کنن.مطمینم چیز خوبی از اب در میاد.ی فضای صمیمی ام بین دانشجو ها و اساتید بوجود میاد

  • پلنا

   با تشکر از شما دوست گرامی:
   در حال حاضر با توجه به برخی محدودیت ها ز ایجاد چنین باکسی به سایت معذوریم اما دانشجویان و اساتید شهرستان در صورت تمایل می توانند مقالات و نوشته های خود را در هزمینه در اختیار این سایت بگذارند و خود این عمل باعث می شود که واکنش های اقشار مختلف و نظرات مختلف را در خصوص مطلب مشاهده نمایند.

   همچنین در صورت تمایل از کلیه این عزیزان جهت همکاری در این پایگاه خبری دعوت به عمل می آوریم.

 15. امینی

  در ضمن غیر این رشته ها باید دانشگاه رشته های پر طرفدار بگیره و ساختمانشو گسترش بده
  بخدااا ادم اشکش در میاد وقتی ب این فک میکنه ک این دانشگاه هم سن دانشگاه خوراسگانه…اما چقد عقب افتاده از اون داشنگاه…واقعا چرااااااا….چرا باید همچین باشه مشکل از کجاااااااس.خانوم کیانی سیاست های این دانشگاه غلطه…خیلی ام غلطه…اگ نبود این وضعش نبووود…خانوم یحی ابادی عاجزانه التماس میکنم شما سر و سامان بدید این دانشگاهو…..

 16. امینی

  خانوم ح کیانی باید ب عرضتون برسونم ک وقتی ک ما ب دنیا اومدیم همه جا حرف زیاد بودن جمعیت و کمبود امکانات بوده….الان ک هی میگن جمعیت رو ب کاهشه برای دهه ی هشتاد و نودی ها میگن.
  شما ک همچین چیز ساده ای رو درک نمیکنی بهتره اظهار نظر نکنی در باره ی درست و غلط بودن سیاست ها..
  ی مدیر خوب نظر اقلیت رو در نظر نمگیره افرادی ک با شما هم عقیده هستن خییلی کمن..با ی همه پرسی ازاد میتونین نظر اکثریت رو بفهمین
  فکر بد هم درمورد اکثریت نکنید.باید ی فرقی بین دبیرستان و دانشگاه باشه
  باشد بالاخره ی جایی برخورد با جامعه ی بیرون رو یاد بگیریم…اگ میخای امنیت روانی دالشته باشی نشستن تو خونه بهترین گزینه اس.وقتی با جنس مخالف هم نشینی امنیت روانی نداری پ دوروز دیگ میخای خونه خالت بری سر کاار…

 17. سلام من یکی از دانشجوهای همین دانشگاهم.چرا ب روز نمیکنید…
  الان جن هفته هست ک خانوم یحی ابادی رییس شدن و ما همه ی امیدمون ب ایشونه ک ی تلاشی برای حذف کردن سیاست های غلط حاکم برای دانشگاااه بکنن.
  این دانشگاه ضعفای زیادی داره ک یک مدبر میتونه اونارو حل کنه.مثل تک جنسیتی بودن.کم بودن رشته .
  بدون کنکور گرفتن..وو…. این سطح دانشگاهو پایین میاره.و بازارکار کم میشه برای اونای ک لایقن.
  اگ پسر هم بگیرن دانشگاه زوود پر میشه و نیازم نیس بدون کنکور بگیرید

  • ح.کیانی

   سلام
   شما که می دانستید این دانشگاه تک جنسی است چرا در این دانشگاه ثبت نام نمودید که حالا این قدر …

   در ضمن سیاست داشگاه ازاد بدلیل کمبود جمعیت و در پی ان کم شدن دانشجو این است که بدون کنکور دانشجو جذب کند.

   از مسئولین محترم خواهشمندم که این دانشگاه را به همین صورت تک جنسی نگهدارند و تحت تاثیر این قبیل حرفهای بیهوده قرار نگیرند تا این امنیت فکری که برای دانشجویان محیا شده ازبین نرود.
   و هر که مخالف است می تواند برای دانشگاه دیگری انتقالی بگیرد

 18. […] در دانشگاه آزاد فلاورجان است؛ این موضوع در برنامه صندلی داغ همین سایت که چند ماه قبل نیز یکی از سوالات خوانندگان از […]

 19. […] در دانشگاه آزاد فلاورجان است؛ این موضوع در برنامه صندلی داغ همین سایت که چند ماه قبل نیز یکی از سوالات خوانندگان از […]

 20. سبحان

  این مصاحبه را کی با خانم دکتر گرفتند کلا همه چیز را پیچوندند یکم اونی که میره مصاحبه را بگید این مسولین را بپیچونه!چه جوری میشه عضو باشگاه خبرنگاران فلاورجان شد؟

  • پلنا

   ضمن تشکر از شما منتقد عزیز این پایگاه خبری و یا هر پایگاه خبری بر اساس مستندات و مدارک موجود و جایگاه افراد از آنها سوال می کند.
   حال شما همشهری عزیزدر صورتی که سوالی را می پرسید و ما هم سوالات شما را بدون هیچ سانسوری از مسئول محترم پرسیده ایم و ایشان هم جواب خودشان را داده اند ، اما اگر جوابی که مسئول عزیز داده است با جوابی که ما می خواهیم متغیر است شاید برداشت ما غلط باشد و ایا اینکه ما بر اساس ذهنیت بد می خواهیم مسئول را زیر سوال بریم، خانم دکتر تمام جواب هایی که داده اند کاملا منطقی و با دلیل و مدرک بود و در صورتی که شما هم مدرکی دارید می توانید در اختیار ما قرار دهید تا آن را منعکس نماییم.
   در مورد قسمت آخر صحبت های شما، متاسفانه در فلاورجان چیزی بنام باشگاه خبرنگاران وجود ندارد و یکی از مطالبات این پایگاه خبری نیز همین مورد بود و به اطلاع برسانم فضای رسانه ای در شهرستان فلاورجان به گونه ای است که به غیر از چند مسئول بقیه از وجود اطلاع رسانی در شهرستان ناراضی اند و شاهد این امر تعطیل شدن واحد خبر صداوسیمای شهرستان فلاورجان است که به دلیل عدم فراهم شدن مکان برای آن تعطیل گردید.

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار