چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
رییس دانشگاه آزاد فلاورجان خبر داد:

ثبت نام بدون آزمون در ۱۵ رشته در دانشگاه آزاد فلاورجان

ثبت نام بدون آزمون در ۱۵ رشته مقاطع کارشناسی و کاردانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان انجام می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” ثبت نام بدون آزمون در ۱۵ رشته مقاطع کارشناسی و کاردانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان انجام می گیرد.

دکتر شهلا روزبهانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان در این زمینه گفت: داوطلبین خواهر ورود به دانشگاه  می توانند بدون آزمون و با مراجعه به سایت www.azmoon.org یا مراجعه به دانشگاه در رشته های زیست شناسی عمومی،جانوری ،گیاهی، میکروبیولوژی، بیوشیمی ،حسابداری ،زبان و ادبیات عرب و فارسی و کارشناسی ناپیوسته آموزش زبان انگلیسی،معماری و تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر و همچنین کاردانی حسابداری،کامپیوتر،معماری و زبان انگلیسی در واحد فلاورجان ثبت نام نمایند.

رئیس واحد فلاورجان افزود: واحد فلاورجان با درجه بسیار بزرگ یکی از دانشگاههای مطرح در بین دانشگاههای آزاد اسلامی کشور می باشد که با داشتن ۴۰ رشته در مقاطع مختلف تحصیلی ۴۰۰۰ دانشجو و دارا بودن آزمایشگاههای مجهز و مدرن تحقیقاتی قطب علوم زیستی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان است.

دکتر روزبهانی در ادامه گفت: داوطلبین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی واحد فلاورجان به آدرس www.iaufala.ac.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام / کد خبر28605

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار