شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

۱۲ تیم راه یافته به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی فوتبال در آسیا مشخص شدند

مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آسیا به پایان رسید و چهره ۱۲ تیم راه یافته به مرحله نهایی این رقابت ها مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” دیدارهای هفته هشتم و پایانی از مرحله دوم مقدماتی جام جهانی، روز گذشته در منطقه آسیا به پایان رسید و  تیم های راه یافته به مرحله نهایی مشخص شوند.

براین اساس، تیم های عربستان، استرالیا، قطر، ایران، ژاپن، تایلند، کره جنوبی و ازبکستان به عنوان تیم های نخست هشت گروه، راهی مرحله نهایی انتخابی در قاره آسیا شدند.

از بین تیم های دوم گروه های مختلف نیز، تیم های ملی عراق، سوریه، چین و امارات جواز حضور در مرحله نهایی را از آن خود کنند.

تیم ملی فوتبال ایران در کنار ژاپن، کره جنوبی و عربستان، تنها تیم هایی هستند که در مرحله دوم مقدماتی با شکستی روبرو نشدند.

مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور ۱۲ تیم در دو گروه برگزار می شود که قرعه کشی آن ۲۴ فروردین ماه جاری انجام خواهد شد.

از هر گروه، ۲ تیم نخست به جام جهانی صعود خواهندکرد. تیم های سوم دو گروه نیز به مصاف هم روند تا برنده این دیدار برای رسیدن به جام جهانی به مصاف تیم چهارم کونکاکاف برود.

انتهای پیام / کد خبر29130

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار