چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
دبیر ستاد بازسازی واقعه غدیرخم شهرستان فلاورجان در اولین نشست این ستاد مطرح کرد:

مسئولین کمیته­ ها باید از بین هنرمندان متعهد، انقلابی و ارزشی باشند

دبیر ستاد بازسازی واقعه غدیرخم فلاورجان برای ادامه راه ائمه و نشان دادن این واقعه باید افرادی به این وادی قدم بگذارند که از افراد متعهد انقلابی و هنرمندان ارزشی باشند.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” به نقل از روابط عمومی کانون بسیج هنرمندان شهرستان فلاورجان، شب گذشته ستاد بازسازی واقعه غدیرخم این شهرستان به منظور کمیته ­بندی اعضاء و مشخص نمودن مسئولین کمیته ­ها در حوزه مقاومت بسیج شهید بهشتی بخش پیربکران تشکیل جلسه داد.

در این جلسه که با حضور اکثریت اعضاء برگزار گردید، محمدتقی رهنما، دبیر ستاد و مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان فلاورجان با تأکید بر اهمیت این واقعه تاریخی و نشان عظمت شیعیان و مسلمانان افزود: در عظمت این واقعه همین بس که با برپایی غدیرخم، رسالت پیامبراعظم(ص) و دین اسلام کامل شد.

رهنما در ادامه افزود: برای ادامه راه ائمه و نشان دادن این واقعه باید افرادی به این وادی قدم بگذارند که از افراد متعهد انقلابی و هنرمندان ارزشی باشند.

وی در پایان با تشکر از کسانی که در بازسازی سال گذشته همکاری و همیاری داشته­اند کمال تشکر را داشته و خواستار همکاری بیشتر در برگزاری این واقعه در سال جاری شد.

پس از ایشان مهدی جعفرزاده، مسئول دبیرخانه ستاد و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید بهشتی، شرح وظایف کمیته­های اجرایی ستاد را برای اعضاء تشریح نمود و افزود که سال گذشته با توجه به این که تجربه کافی در اجرا نداشتیم، در استان رتبه دوم را کسب نمودیم و این نشان از خلوص عزیزانی است که در این بازسازی نقشی
داشته­اند.

در پایان این جلسه هاشم شمس، کارگردان و بازیگر مطرح در استان و کشور که  از هنرمندان متعهد و ارزشی این شهرستان می­باشد؛ به عنوان مسئول کمیته هنری مشخص شد.

انتهای پیام / کد خبر32080

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار