پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان:

ورزش بدون حاشیه معنا ندارد/ هیئتی موفق است که آمار و اطلاع رسانی قوی و به روز داشته باشد

رئیسی در آیین معارفه اعضای هیئت والیبال شهرستان گفت: مهمترین مولفه های موفقیت یک هیئت به روز بودن آمار آن هیئت و اطلاع رسانی دقیق و به موقع فعالیت هایش است.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان بعداز ظهر دیروز(چهارشنبه) در آیین معارفه اعضای جدید هیئت والیبال شهرستان با اشاره به این مطلب که اگر در رشته ای از ورزش، مسابقات برگزار نشود روح ورزش می میرد گفت: یک هیئت ورزشی وقتی موفق است که یک تقویم پر بار و منظم از همه لحاظ برای هر سال خود داشته باشد و آمار آن به روز باشد.

رحمان رئیسی با گفتن این مطلب که رئیس هیئت ورزشی بازوی اداره ورزش و جوانان است ادامه داد: یکی از مبناهای کار ما دفاع تمام قد از روسای هیئت های ورزشی است زیرا مسئول این هیئتها از زندگی خود بدون هیچ چشم داشتی می زنند تا آن ورزش را به سمت جلو ببرند.

وی اضافه کرد: تمام دست اندر کاران، مربیان و ورزشکاران باید بدانند مشکلات مربوط به هر هیئت در واقع یک بحث درون خانواده است و نباید به بیرون از هیئت منتقل شود و باید توسط کادر مدیریتی خود آن مجموعه مرتفع شود و گاهی اوقات می بینیم مشکلات به این دلیل به وجود می آید که افراد در حیطه مدیریت خود حرکت نکرده اند و به کاری که در محور اختیارات فرد نیست دخالت می کنند و همین مساله موجب به وجود آمدن مشکلات می شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان در ادامه با ذکر این مطلب که ورزشکاران را مردم به نظم و دقت و مدیریت می شناسند خاطرنشان کرد: همواره در اطراف ورزش و ورزشکاران حاشیه وجود دارد و اصلا ورزش بدون حاشیه معنا ندارد ولی باید ورزشکار با نظم و دقت خود مراقب باشد و آنها را مدیریت کند.

وی با اشاره به این مساله که جامعه بدون تغییر مانند مرداب ساکن است و تغییرات است که جامعه را به سمت پیشرفت می برد؛ اظهار داشت: هر فردی در هیئت هر مسئولیتی دارد باید با تمام وجود در آن تلاش کند و بداند که افراد فراوانی علاقمند به حضور و فعالیت در آن پست هستند و تغییرات در هر زمینه جامعه یک امر مثبت جهت پیشرفت است.

در ادامه یاسر شمس رئیس هیئت والیبال شهرستان با اشاره به این مطلب که همه اعضای هیئت جدید درواقع آمده اند یک خدمت در زمینه این رشته ورزشی انجام دهند گفت: شناسایی اعضای هیئت والیبال شهرستان یک دوره چهارماهه طول کشید و سعی شد در کادر جدید بهترین های شهرستان شناسایی شده و بکارگیری شوند زیرا این رشته در فلاورجان از پتانسیل بالایی برخوردار است که باید با مدیریت و نظم مناسب به قله های موفقیت هدایت شود.

به گزارش پلنا در پایان این مراسم از زحمت های محمدی رئیس سابق هیئت والیبال شهرستان تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام / کد خبر34492

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار