پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
رئیس اداره ورزش و جوانان فلاورجان:

فلاورجان باید به قطب کشتی استان تبدیل شود

رئیس اداره ورزش و جوانان فلاورجان گفت: فلاورجان باید در رده های مختلف قهرمان داشته باشد.

به گزارش پلنا، فلاورجان رئیس اداره ورزش و جوانان فلاورجان در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن اشاره به بازدید های دوره ای خود از مکان ها و باشگاه های ورزشی گفت:طی برنامه ریزی انجام شده هر روز از مکان ها و سالن های مورزشی بازدید داریم و به ورزشکاران مختلف یک خداقوت می گوییم.

رحمان رئیسی با اشاره به این مطلب که خود نیز یک کشتی گیر بوده است و نگاه ویژه ای به این ورزش اصیل دارد، گفت: شهرستان فلاورجان در زمینه کشتی در چندسال گذشته بر روی نو نهالان سرمایه گذاری کرده است و در مسابقات ملی نیز قهرمانان خوبی داشته ایم؛ اما این برای ورزش اول کشور در فلاورجان مناسب نیست.

وی ادامه داد: چشم انداز ما این است که در سال های آینده بتوانیم در رده های مختلف قهرمانان شایسته  ای در این رشته ورزشی به عرصه های ملی و بین مللی معرفی کنیم و فلاورجان را به عنوان قطب کشتی استان معرفی نماییم که در این بین نقش باشگاه ها در قهرمان پروری باید بسیار پر رنگ باشد.

رئیسی همچنین اظهار امیدواری کرد: در صورتی که بتوان یک خوابگاه در شهرستان فلاورجان ساخت می شود مسابقات کشتی کشوری و استانی را در این شهرستان میزبانی کرد که به پیشرفت این رشته کمک شایانی بشود.

انتهای پیام / کد خبر34935

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار