پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

نوازنده‌ای که در کنسرت پنهان شد و ساز زد!/ حامی: مجبور شدیم نوازنده را قایم کنیم!

کنسرت حمید حامی در حالی در تالار وحدت تهران برگزار شد که یکی از نوازندگان گروه به دلیل برخی مسائل حقوقی مجبور شد بدون حضور در صحنه و به صورت پنهانی ساز بزند!

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” کنسرت حامی در حالی شب گذشته در تالار وحدت اجرا شد که عدم حضور نوزانده درامز در کنسرت و پنهان شدن او به جهت برخی مسایل حقوقی، حاشیه‌هایی را ایجاد کرد.

خواننده آلبوم «یک لحظه عاشق شو» در انتهای کنسرت شب گذشته خود در تالار وحدت گفت: «خیلی‌ها پس از اجرای شب گذشته به من گفتند که صدای ساز «درامز» در کل کنسرت بود ولی خود این ساز روی صحنه حضور نداشت و صدا پلی بک بود. ولی من باید در این باره توضیح بدهم که صدای درامز «پلی بک» نبود و ما مجبور شدیم نوازنده درامز گروه را این پشت قایم کنیم.»

حامی که دومین شب اجرای زنده خود را در تاریخ ۸ اسفند در تالار وحدت روی صحنه برده بود، افزود: «متاسفانه دلایل این اتفاق را نمی‌توانم بازگو کنم ولی از شما می‌خواهم که برای این نوازنده مهم و قدیمی پاپ که امشب و دیشب ما را همراهی کرد، کف بزنید.»

به گزارش فارس، این نوازنده و موزیسین قدیمی پاپ پس از یک ماجرای حقوقی با یک خواننده سرشناس پاپ دیگر که قبلا با یکدیگر همکاری می‌کردند، دچار مشکلاتی شده است.

ماجرا از این قرار است که قرادادی مبنی بر انحصار حضور روی صحنه از سوی آن خواننده درباره نوازنده درامز وجود داشته و خواننده پاپ چندی پیش با شکایتی رسمی، این نوازنده را به پرداخت جریمه‌ای سنگین محکوم کرده است و در صورت اجرای مجدد با هر خواننده دیگری روی سن، بار دیگر دعوای حقوقی دیگری برای او ارائه خواهد شد. فارس به دلایل حقوقی از بازگو کردن نام خواننده و جزئیات دیگر این موضوع خودداری می‌کند.

در اجرای شب گذشته حامی در تالار وحدت، احسان حق‌شناس، سجاد شهباززاده و… از جمله هنرمندانی بودند که در سالن اجرای برنامه حضور داشتند. این کنسرت به همت موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه‌کنندگی علی حق‌شناس برگزار شد.

 

انتهای پیام / کد خبر35721

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار