پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
سرپرست اداره محیط زیست فلاورجان:

دانش آموزان یکی از مخاطبین اثرگذار جامعه در بخش محیط زیست هستند

مغربی گفت: در راستای ارتقای سطح دانش و آگاهی زیست محیطی دانش آموزان کارگاه آموزشی “آشنایی با مبانی و مفاهیم محیط زیست برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا”سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فلاورجان در گفتگویی با این پایگاه خبری اظهار داشت: در راستای ارتقای سطح دانش و آگاهی زیست محیطی دانش آموزان بعنوان یکی از مخاطبین اثرگذار جامعه، کارگاه آموزشی “آشنایی با مبانی و مفاهیم محیط زیست برگزار شد.
محمد ولید مغربی افزود: در این کارگاه آموزشی که با همکاری تعدادی از مدارس سطح شهرستان برگزار شد ابتدا با ارزشیابی تشخیصی میزان دانش زیست محیطی دانش آموزان صورت گرفت که خوشبختانه با ارائه پاسخ های دانش آموزان، آگاهی های محیط زیستی آنان در سطح مطلوب و قابل قبولی قرار داشت.
وی در ادامه گفت: در این کارگاه آموزشی، بر اساس محتوی آموزشی طرح محیط یار موضوعات کلی محیط زیست، آب، هوا، جنگل، صوت، زباله، حیات وحش و.. به همراه دستورالعمل اجرایی دانش آموزان آموزش داده شد.
مغربی اضافه کرد: روش آموزشی مورد استفاده در این کارگاه ، آموزش مستقیم و پرسش و پاسخ و نمایش کلیپ ها و فیلم های زیست محیطی ازجمله انیمیشن ” کشاورز و ربات ” (از سری فیلم های منتخب پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ) بود که مورد پذیرش و استقبال دانش آموزان قرار گرفت.
وی ادامه داد: در پایان نیز به دانش آموزانی که بیشترین پاسخ گویی و فعالیت زیست محیطی را در طول ساعت آموزش داشتند جوائزی اهدا شد

انتهای پیام / کد خبر35784

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار