دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷

اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی انقلاب اسلامی در شهرستان فلاورجان مشخص شدند

جبهه مردمی انقلاب اسلامی شهرستان فلاورجان اعضای شورای مرکزی خود را پس از برگزاری انتخابات ادواری شناختند.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” دبیر اجرایی جبهه مردمی انقلاب اسلامی در گفتگویی با این پایگاه خبری گفت: سومین جلسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای مردمی انقلاب اسلامی شهرستان فلاورجان با حضور نمایندگان شهرهای مختلف این شهرستان تشکیل شد.

حجت الاسلام کریمی افزود: این شورا که پس از دو ماه پیگیری و با اعتماد بیش از ۱۲۰۰ نفر از انقلابیون شهرستان در شهر های مختلف تشکیل شده است پس از برگزاری انتخابات درون شورایی نفرات زیر را به صورت رسمی به عنوان نمایندگان شهرستان و اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای مردمی انقلاب در فلاورجان انتخاب کردند.

عباس آقایی به عنوان مسئول شورا

حجت الاسلام کریمی دبیر اجرایی

خانم رضایی روابط عمومی و اطلاع رسانی

عباس وزیری کمیته سازماندهی و شبکه سازی

رحمت الله قاسمی کمیته اقشار

حجت الاسلام زمانی کمیته ترویج گفتمان انقلاب اسلامی

سید سعید موسوی کمیته فضای مجازی و رسانه

وی ادامه داد: همچنین در این جلسه مقرر شد که دو نفر از نیروهای ولایتمدار و انقلابی شهر فلاورجان نیز انتخاب شوند و پس از حضور این دو نفر دو کمیته باقیمانده نیز تعیین تکلیف شود.

دبیر اجرایی جبهه مردمی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: پس از بررسی های انجام شده و موارد مطرح شده در این جلسه مقرر شد  همایشی با حضور یک سخنران کشوری بزودی در شهرستان فلاورجان برگزار شود و ضمن تبیین برنامه های جبهه برای عموم مردم اهداف ملی و شهرستانی این تشکیلات را برای مردم ارائه دهند.

وی در خصوص نحوه اطلاع رسانی جبهه مردمی انقلاب اسلامی در شهرستان فلاورجان اضافه کرد: کلیه اطلاع رسانی های جبهه از طریق روابط عمومی و کمیته فضای مجازی و رسانه انجام خواهد شد و در همین زمینه یک کانال تلگرامی نیز به آدرس: https://telegram.me/jebhe_falavarjan راه اندازی شده است که شهروندان می توانند از طریق آن از کلیه برنامه های جبهه در شهرستان فلاورجان آگاه شوند.

انتهای پیام / کد خبر35808

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار