یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
سرپرست گروه فرهنگی هنری باران خبر داد:

جشن بزرگ ویتامین خنده در فلاورجان برگزار می شود

شمس گفت: برنامه ویتامین خنده در روزهای پنجشنبه و جمعه نوزدهم و بیستم اسفند ماه از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد فلاورجان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” سرپرست گروه فرهنگی هنری باران در گفتگویی با این پایگاه خبری اظهار کرد: جشن بزرگ ویتامین خنده از برنامه های پر مخاطب این گروه هنری است که همواره با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است و طی هماهنگی انجام شده قرار است در روزهای پنجشنبه نوزدهم و جمعه بیستم اسفند ماه هر شب از ساعت ۱۹ در سالن همایش های اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فلاورجان برگزار شود.

علیرضا شمس اضافه کرد: با توجه به نزدیکی به ایام عید و همچنین روز میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) مجموعه تمام تلاش خود را کرده است تا در دو شب اجرا یک برنامه سراسر خنده و مفرح را به مردم تقدیم کند و در همین راستا از بهترین مجریان و هنرمندان استان و شهرستان جهت اجرای برنامه در این دو شب دعوت کرده ایم.

وی با اشاره به این مطلب که ورود برای عموم آزاد است؛ ادامه داد: در این برنامه برنامه های متنوعی از اجرای دو مجری توانمند،‌استندآپ کمدی، شعبده بازی توسط دو پدر و پسر، تقلید صدا و اجرای موسیقی را داریم و با توجه به استقبال های بسیار خوب قبلی مطمئن هستیم این برنامه هم مورد توجه مردم شهرستان قرار خواهد گرفت.

سرپرست گروه فرهنگی هنری باران همچنین خاطر نشان کرد: این برنامه قرار بود در ایام الله دهه مبارک فجر برگزار شود که با توجه به تعدد برنامه در روز های آغازین دهه و مقارن شدن روز های آخر دهه فجر با ایام فاطمیه اول، تصمیم بر آن شد که این برنامه را در ایام نزدیک به عید اجرا کنیم.

وی با انتقاد از عدم هزینه دستگاه ها در برنامه های فرهنگی تصریح کرد: متاسفانه نهاد هایی که در بودجه سالیانه خود درصد مشخصی را باید به بحث برنامه های فرهنگی اختصاص بدهند کمترین اقدام را در این زمینه انجام می دهند و همین مساله باعث شده است طی سال های اخیر شاهد مهاجرت هنرمندان و فعالین عرصه فرهنگ از شهرستان به اصفهان و حتی استان های دیگر باشیم.

شمس با بیان این مطلب که اگر به هنرمندان شهرستان بها داده شود حتی در زمینه های ملی نیز حرف برای گفتن دارند؛ اظهار کرد: در هر عرصه ای از هنر ما چهره هایی داریم که امروز در کشور زبان زد هستند و حتی در جشنواره های بین المللی توانسته اهد برای کشور افتخار آفرینی کنند.

وی افزود: از جمله این هنرمندان می توان در عرصه مستند سازی به محمود کیانی،‌بازیگری هاشم شمس فلاورجانی،‌ عرصه نگارگری موزه ای استاد کریم تخشاء و چندین هنرمند دیگر در عرصه نمایش و موسیقی نام برد که در گوشه و کنار کشور نام شهرستان فلاورجان را با خود همراه داشته اند و افتخار آفرینی کرده اند نام برد.

انتهای پیام / کد خبر35876

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار