شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

نزدیکان ترامپ در کاخ سفید چقدر حقوق می‌گیرند؟+ تصاویر

کاخ سفید روز گذشته یک گزارش ۱۶ صفحه‌ای از درآمد کارکنان ارشد دولت ترامپ را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” به نقل از نشریه هیل، کاخ سفید روز گذشته (جمعه) گزارشی ۱۶ صفحه ای از حقوق حدود ۴۰۰ نفر از کارکنان کاخ سفید در دولت «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا را منتشر کرد.

در این فهرست، حقوق سالانه کارکنان کاخ سفید و مشاوران دونالد ترامپ هم وجود دارد. طبق این فهرست، این افراد در مقایسه با کارکنان «باراک اوباما»، رئیس جمهور سابق آمریکا حقوق بیشتری دریافت می کنند؛ اگرچه میزان حقوق کارکنان هر ساله بر اساس نرخ تورم کشور تعیین می شود.

بدیهی است که بالاترین درآمد مربوط به افرادی است که نزدیک‌ترین ارتباط را با رئیس جمهور آمریکا دارند. در این فهرست بالاترین رقم دستمزد سالانه ۱۷۹٫۷۰۰ دلار است. «راینس پریبس»، رئیس دفتر ترامپ، «استیو بنن»، استراتژیست ارشد ترامپ، «کلین کانوی»، مشاور و دستیار ارشد ترامپ، «شان اسپایسر»، سخنگوی کاخ سفید، «هوپ هیکس»، اداره کننده ارتباطات استراتژیک کاخ سفید، «استیون میلر»، مشاور ارشد رئیس جمهور، «اوماروسا»، رئیس ارتباطات دفتر روابط عمومی دونالد ترامپ و مشاور ارشد وی و «جیسون گرین‌بلات» نماینده ترامپ در مذاکرات بین‌المللی از جمله افرادی هستند که در دولت ترامپ بالاترین حقوق سالانه را دریافت می کنند.

«سارا هوکابی سندرز»، سخنگوی دوم کاخ سفید، «پیتر ناوارو»، مجری سیاست‌های تولید و تجارت و چند تن دیگر نیز سالانه ۱۶۵ هزار دلار دستمزد دریافت می‌کنند. «سبسشن گورکا»، معاون دستیار ترامپ هر ساله مبلغ ۱۵۵ هزار دلار درآمد دارد. «استفانی گریشام»، مدیر ارتباطات ملانیا ترامپ و «گری کون»، بانکدار آمریکایی و اداره کننده شورای ملی اقتصادی آمریکا نیز به ترتیب ۱۱۵ هزار دلار و ۳۰ هزار دلار در سال حقوق دریافت می کنند.

این درحالیست که در این گزارش ۱۶ صفحه ای، مقابل نام «ایوانکا ترامپ»، دختر دونالد ترامپ و «جرد کوشنر»، داماد رئیس جمهور آمریکا رقم «۰ دلار» نوشته شده است؛‌چراکه این دو نفر پیشتر متعهد شده بودند هیچ حقوقی از دولت آمریکا دریافت نکنند.

از سال ۱۹۹۵ تاکنون کاخ سفید موظف بوده است گزارشی از حقوق دریافتی کارکنان کاخ سفید را در اختیار کنگره آمریکا قرار دهد.

کارکنان ارشد دونالد ترامپ چقدر حقوق می گیرند؟+ تصویر

کارکنان ارشد دونالد ترامپ چقدر حقوق می گیرند؟+ تصویر

انتهای پیام / کد خبر36977

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار