دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷

دوستی شهردار پیربکران شد

طی مراسمی مهدی دوستی به عنوان شهردار جدید شهر تاریخی پیربکران منصوب شد…

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان:مراسم تودیع  علیرضا خیام پور شهر دار سابق شهر پیربکران  ومهدی دوستی شهردار جدید پیربکران با حضور مسئولین شهرستان فلاورجان در سالن اجتماعات شهرداری شهر پیربکران برگزار گردید.
در این مراسم  احمد غفاری  به صحبت هایی پیرامون اتحاد میان شوراها با شهردار پرداخت.

999998435
وی گفت:شورا باید محل تضاد وتقابل نظرات باشد وماباید از این تقابل وتضاد در راستای خدمت به مردم شهر بهترین وبیشترین بهره را ببریم.
در ادامه مراسم آیت اله شریعت مدیر حوزه علمیه  شهرستان فلاورجان به ایراد سخنانی در رابطه با شهردار و وظایف شهرداری پرداخت.

999998434
وی همچنین خطابه به نماینده مردم شهرستان و نماینده استانداری حاضر در جلسه  گفت:آقایان شهرستان فلاورجان امروز مشکلش برگزاری چنین جلسات با نظم نیست بلکه مردم این شهرستان آب برای کشاورزی می خواهند. وآقایان آب را به این مردم برگردانید.
در ادامه نیز سید ناصر موسوی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی به سخنرانی پرداخت.

999998432
. در پایان نیز شهردار جدید حکم خود را از دست آیت اله شریعت دریافت کرد.

999998433
از نکات جالب این مراسم به این نکته می توان اشاره کرد که نصرت اله بکران یکی از اعضای شورای شهر پیربکران یک شعر نو را در مذمت شهردار سابق و تایید شهردار جدید  برای حضار خواند که قربانعلی آشوری مجری توانای شهرستان فلاورجان بلافاصله با سرودن یک دوبیتی جواب جالبی را به وی داد که همه حضار از این گفتگوی کنایی به وجد آمدند.

انتهای پیام / کد خبر370
 1. سارا

  شعر یرا مردم نون اب نمیشه اگه راست میگن خانه هایی که ۱۷سال پیش خراب کردن که جاش خیابان دوبانده بزنند را درست کنن

 2. بهتر بود این شعرهای رد و بدل شده را هم میدیدیم

 3. نیما

  ریس پلنا همچین می گی من موسوی هست کسی ندونه فکر میکنه رییس جمهوری

 4. اسد بکرانی

  چشم.
  هر کمکی از دست من ساخته باشه در خدمتم اما چطوری؟ نمی دونم.

  • پلنا

   در صورتی که مطلب تحقیق و مقاله ای دارید جهت درج در سایت و یا عکس و هر نوع کمک معنوی دیگر که باشد این پایگاه خبری از شما وهمه دوستان هم شهرستانی دریافت وبه نام خود شخص در سایت درج می نماید

 5. اسد بکرانی

  ضمن تشکر از تمامی دست اندرکاران این پایگاه خبری ( که جداً جای خالی چنین پایگاهی در شهرستان ما حس میشد و خواهش من این است که این کار بزرگ را ادامه دهید) باید عرض کنم:
  آقای نصرت بکران در نکوهش و تأئید هیچ کسی شعر نگفتند و صد البته اگر لازم بدانید اصل شعر را خدمت شما و خوانندگان محترم در همین جا درج کنم.
  آقای بکران دو تا شعر خواندند. یکی شعر نو پیربکران در زمانی سروده شده که پیربکران اصلا شهرداری نداشته و یکی شعر مثنوی که در اهمیت و رسالت شوراها و خاصیتهای عمومی یک شهردار است.
  نکته بسیار بسیار مهمی که وجود دارد این است که آقای آشوری که شعری را در جواب دو تن از اعضای شورا خوانده اند ـ و شعر قشنگی هم بود – قریب به این مضمون که یکی خودش را خادم شهر میداند و یکی مصلح شهر!! کار کردن برای مردم مهم است ( که این هم حرف درستی است ) اما ایشان متوجه نبودند که اطلاعیه صادره با عنوان «مصلح شهر»از طرف گروه ما بوده که آرم خودمان را هم پای آن درج کرده بودیم و آقای نصرت اله بکران به هیچ عنوان خودش را مصلح نمی داند و اساسا درست هم نیست یک شخصی خودش را با عنوان بزرگی معرفی کند.
  البته جواب شعری جناب آشوری ناراحت کننده نبود و بنده فقط برای اطلاع رسانی صحیح در این پایگاه جواب گذاشتم.
  در مورد سرودن شعر توسط آقای آشوری هم حق با شماست. ایشان فی البداهه شعر را سروده بودند.
  نکته آخر فارق!! التحصیل بودن آقا سعید در رشته ادبیات!!! است. فارق… فارغ… ادبیات… شش سال سابقه… واااای
  شوخی کردم… پایدار باشید.

  • پلنا

   با سلام خدمت آقای اسد اله بکرانی.بنده موسوی به عنوان مدیر پایگاه خبری شهرستان شاید به عنوان عکاس هم در برنامه حضور دارم اما بحث تهیه خبر با بنده نیست و تعدادی از دوستان در این امر در شهر های مختلف بنده را همراهی می کنند به عنوان مثال در شهرستان فلاورجان آقای امین رهنما کارشناس آی تی در قهدریجان محمد امین زنده دل و در کلیشاد و ایمانشهر وبرخی ادارات نیز دوستان دیگر.
   بنده با توجه به شرایط به عنوان ویراستار در برخی اخبار ویرایش انجام می دهم اما اینکه صد درصد اخبار مکتوبیه خودم باشد چنین چیزی نشدنی است در مورد این خبر هم من فقط ویرایش کننده بودم وخانم سمیه فکاری خبرنگار نویسنده است و بنده در مباحث مدیریتی بوده ام البته دوست هم ندارم جایی ادعایی داشته باشم و تا الان هم در بحث اخبار من با رویکرد ارتقاء شهرستان و نه تنها فقط اداره یا منطقه خاصی خبر رسانی انجام داده ام به عنوان مثال تا کنون حتی یک مطلب نیز ار محل زندگی خود در این سایت نیاورده ام چون ما هدفمان نشان دادن خود و معرفی خود نیست لازم به ذکر است که ما بحثی در مورد آقای بکران و آشوری نداریم چراکه نصرت اله بکران شاعری چیره دست و به نظر بنده(مدیر سایت و نه خبرنویس وخبرنگار سایت) از افتخارات شهرستان فلاورجان است) و قربانعلی آشوری مجری توانایی هستند که حتی در بیشتر همایش هایی که من حضور داشته ام به توانایی ایشان ندیده ام و متأسفانه چند روزی است که به جای افتخار نمودن به هردو عزیز ما داریم به کل کل ای رسانه می پردازیم وهمین مباحث هست که در شهرستان فلاورجان همیشه سانسور خبری از قل بوده و ما نباید اجازه دهیم چنین مسایلی راه را به بیراهه بکشدو بهتر است به بحث ما بین خود و دوستان همکار ما در این سایت پایان دهید.
   همچنین در پایان ضمن در خواست همکاری از شما وهمه دوستان تقاضا دارم در جهت شناساندن شهرستان و بویژه با توجه به محل زندگی شما شهر پیربکران به جهانیان ما را کمک نمایید.

   با تشکر
   مدیر مسئول پایگاه خبری شهرستان فلاورجان “پلنا”

 6. پلنا

  آقای بکرانی وظیفه ما اطلاع رسانی همه وقایع اتفاق افتاده است واون چیزی که دیدیم را به اطلاع همه مردم فلاورجان رساندیم

 7. اسدالله بکرانی

  برادر عزیز چرا متن شعر را ندیده بیخودی قضاوت می کنی؟
  من تعجب می کنم. شعر مورد اشاره هیچ کس را نه تائید می کنه نه تکذیب.
  در ضمن شعر نو ده سال پیش سروده شده و درباره یک پیربکران ذهنی است نه پیربکران واقعی
  شعر مورد اشاره شما در قالب مثنوی سروده شده بود.
  دو بیتی هم که آقای آشوری دادند نسروده بودند بلکه از حفظ داشتند که افاضه فرمودند. بد هم نبود.

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار