دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
امام جمعه موقت فلاورجان:

مسؤولان سیاست خارجی نسبت به گردهمایی منافقان در پاریس برخورد قاطع داشته باشند

امام جمعه موقت فلاورجان با اشاره به گردهمایی منافقان در پاریس پایتخت کشور فرانسه گفت: از مسؤولان سیاست خارجی کشور تقاضامندیم نسبت به این مسأله موضعی منفعلانه نداشته و برخوردی قاطع داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” حجت‌الاسلام سید محمد خلیلی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته فلاورجان ضمن توصیه نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: سرلوحه همه کارهای خوب تقوا است، اگر می‌خواهیم عاقبت به خیر شویم و خداوند عاقبت خو‌بی را در آخرت برای ما رقم بزند، قطعاً با تقوا محقق خواهد شد و راه نجات و لازمه سعادت انسان می‌شود؛ این تأکید در آیات نورانی قرآن کریم آمده است به طور نمونه در آیات سوره مبارکه ص درجه اهل تقوا انجام واجبات و ترک محرمات است.

وی در ادامه با گرامیداشت بیست و یکم تیرماه روز عفاف و حجاب تصریح کرد: این مسأله در آیات نورانی قرآن کریم تأکیدات فراوانی دارد به دلیل این که انسان‌ها به طور فطری گرایش به عفاف و حجاب دارند اما شاهد هستیم این مسأله در جامعه به فراموشی سپرده شده است و غرب و نگاه غرب گرایانه به دنبال از بین بردن عزت نفس در سطح زندگی اجتماعی است که باید مواظب بود.

امام جمعه موقت فلاورجان با اشاره به دیدار مسؤولان قوه قضائیه با مقام معظم رهبری افزود: همان‌طور که تأکیدات ایشان بود که قوه قضائیه پرچم‌دار حقوق عمومی در جامعه باشد ما نیز از مسؤولان تقاضامندیم که عدالت بیش از گذشته در سطح جامعه تداعی پیدا کند.

وی با اشاره به گردهمایی منافقان در پاریس پایتخت کشور فرانسه ادامه داد: نباید شاهد این بود که کسانی که ادعای حمایت از حقوق بشر را دارند و بر این ادعا پافشاری می‌کند میزبان جلسه‌ای باشد که تمامی اشخاص شرکت کننده دشمن نظام اسلامی و جمهوری اسلامی ایران هستند و از مسؤولان سیاست خارجی کشور تقاضامندیم موضعی منفعلانه نداشته و برخوردی قاطع داشته باشند.

خلیلی در پایان با اشاره  به مظلومیت سپاه در فضاهای حقیقی و مجازی و هجمه‌های اخیر علیه این نهاد انقلابی تأکید کرد: سپاه سنگر مستحکم نظام اسلامی است و خدا‌وند را شاکریم در هر نقطه سپاه حضور داشت موفقیت برای نظام و انقلاب بود، از دشمنان خارجی توقعی نداریم ولی نباید عده‌ای با بی‌انصافی سپاه را زیر سؤال ببرند و ما افتخار می‌کنیم بسیجی خدمت‌گزار رهبری باشیم.

انتهای پیام / کد خبر37002

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار