شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

ده نمکی سردسته کودتاچیان و شکنجه گران

انتشار این خبر جعلی از سوی کانال یک مستهجن در فضای مجازی واکنش‌هایی را در پی داشت و کاربران با انتشار عکس هایی، دروغ پردازی مملکته را به سخره گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” به نقل از مشرق، روز گذشته یکی از کانال‌های تلگرامی دروغ پرداز با انتشار عکسی از مسعود ده نمکی در حالیکه که باتوم بدست دارد سعی کرده این عکس را به وقایع ۱۳۷۸ و حضور ده نمکی در ماجرای کوی دانشگاه نسبت دهد. در واکنش به این اتفاق ده نمکی عکس را به صورت کامل منتشر کرده که صورت ارژنگ امیر فضلی در گوشه تصویر کاملا مشخص است و ده نمکی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، پرده از یک حرکت غیر اخلاقی برداشت.

مسعود ده‌نمکی کارگردان سه‌گانه «اخراجی‌ها» ‌ در اینستاگرامش نوشت: وقتی شیطنت یک عکاس سر صحنه فیلم تیتر سایت های مدعی روشنفکری و باعث قضاوت دیگران می شود.اینجا کوی دانشگاه است نه سر صحنه فیلم باور کنید! اخلاق کیلویی چند؟  این شتر دروغ پردازی در خانه همه می خوابد دیر و زود دارد سوخت و سوز ندارد! بعضی ها با سکوتشان آنروز توقع دفاع نداشته باشند. آسیاب به نوبت.

ده نمکی در این سال‌ها فیلم‌های پرفروشی را در کارنامه‌اش ثبت کرده و آثارش از محبوبیت خاصی در میان قشرهای مختلف مردم برخوردار است و برخی رسانه‌های جعلی سعی می‌کنند با رفتار رسانه‌ای ناجوانمردانه‌ای او را به وقایع کوی دانشگاه نسبت دهند. انتشار این خبر جعلی از سوی کانال مستهجن مملکته  در فضای مجازی واکنش هایی را در پی داشت و برخی از اصحاب رسانه و مردم با انتشار عکس هایی دروغ پردازی مملکته را به سخره گرفتند و  واکنش های جالبی را در حمایت از ده نمکی  منتشر کردند. در ادامه تعدادی از واکنش کاربران به این دروغ ناشیانه را مشاهده ‌میکنید:

انتهای پیام / کد خبر37031

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار