یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی:

زیر بار حرف های رئیس جمهور دیوانه آمریکا نمی رویم

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از سپاه پاسداران گفت: رئیس جمهور آمریکا دیوانه است و ما زیر بار این یاوه گویی ها نمی رویم.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی؛ در خصوص صحبت های اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: رئیس جمهور آمریکا در این خصوص ذلت و خواری خود و دولتش را نشان داد و از طرف دیگر ما شاهد بودیم که پیش بینی رهبر معظم انقلاب درست از آب درآمد که ماه ها قبل اعلام کرده بودند من به این مذاکرات خوشبین نیستم.

حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی در ادامه با اشاره به این مطلب که ما از این مذاکرات هیچ دستاوردی نداشتیم افزود:‌ امروز شاهد هستیم مذاکراتی که خود آمریکایی ها ماه ها روی بند، بند آن تحقیق کردند و کارشناسانه آن را تنظیم کردند از طرف خودشان نقض شده و در این بین فقط جمهوری اسلامی ایران همه آنچه که در زمینه هسته ای بدست آورده بود از دست داد.

وی ادامه داد:‌ دشمن همانطور که مقام معظم رهبری بارها هشدار داده بودند به برجام و این مذاکرات قانع نخواهد شد و می بنیم که امروز آنها بعد از انرژی هسته به سراغ قدرت موشکی ما آمده اند و تمام تحریم های قبلی را به نوعی به موشکی ربط داده و هیچکدام را لغو که نکرده اند بلکه بیشتر از قبل نیز کردند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با گفتن این مطلب که سرکرده تمام تروریست ها و جنایتکاران جهان آمریکا است؛ خاطرنشان کرد:‌ در هر نقطه از جهان که اتفاقی رخ دهد ردی از آمریکا درمیان است و در منطقه خاورمیانه عربستان هم پیمان آمریکا است و هرجا که آنها قدم بگذارند به دنبالش حرکت می کند.

وی ضمن محکومیت قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریست ها توسط آمریکا تاکید کرد: اگر امروز سپاه پاسداران از سوی آمریکا و همپیمانانش در لیست تروریست ها قرار گرفته است در واقع به خاطر کینه هایی است که از این لشکر مخلص دارند.

حجت الاسلام موسوی در ادام تصریح کرد: سپاه پاسداران نیروی است که در مقابل ظالمان ایستاده است و از مظلوم دفاع می کند و دشمن باید بداند که این روح نیروی ولایی در گوشت،‌پوست و استخوان همه مردم ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار گرفته و همه با تمام وجود از آن دفاع و حمایت می کنیم.

وی در پایان اظهار داشت: ما و همه مظلومان جهان این دهن کجی رئیس جمهور دیوانه آمریکا را محکوم می کنیم و تا آخرین لحظه از آرمان ها و ناموس نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع می کنیم و محال است که زیر بار این یاوه گویی ها برویم.

انتهای پیام / کد خبر38421

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار