سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
نماینده ولی فقیه در سپاه فلاورجان:

برای نشان دادن چهره واقعی آمریکا، باید از ترامپ تشکر کرد

حجت الاسلام رئیسیان گفت: افشاگری که ترامپ برای نشان دادن چهره پلید آمریکا کرد را با ساعت ها سخنرانی و جلسه بصیرتی هم نمی شد انجام داد به همین دلیل باید از وی تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فلاورجان در گفتگویی اظهار کرد: باید ما از رئیس جمهور نادان آمریکا ممنون باشیم به خاطر این صحبت های افشاگرانه ای که به نفع جمهوری اسلامی ایران انجام داد و با یک سخنرانی چهره پلید آمریکا را برای همه نمایان ساخت.

حجت الاسلام علی رئیسیان افزود: اگر ما و تمام سخنرانان سیاسی کشور ساعت ها می خواستیم وقت بگذاریم تا همه را قانع کنیم که آمریکا دشمن قسم خورده این ملت است نمی توانستیم انقدر که این سخنرانی ترامپ نادان موثر بود تاثیر گذار شویم تا همین چند وقت قبل برخی در کشور به دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکا بودند اما رئیس جمهور آمریکا کاری کرد که دوباره ملت در این زمینه یک دل و متحد شدند و به همین دلیل باید از وی تشکر کرد.

وی اضافه کرد: ترامپ در صحبت هایش به ملت و نهاد های ارزشی جمهوری اسلامی جسارت کرده و سپاه را در لیست تروریس ها قرار داده است؛ آن هم سپاهی که همواره از ارزش ها دفاع کرده است ولی از طرفی داعش که در جنایت کردن هیچ کوتاهی نکرده است را به رسمیت می شناسد و این یعنی داعش از خودشان است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فلاورجان با بیان این مطلب که سپاه مانند خاری در چشم آمریکا و نوکرانش است؛ تصریح کرد: این برای کشور و ملت ما عزت است که هرجا سپاه می رود از آن حرف شنوی دارند به عنوان مثال سوریه کشوری سقوط کرده بود که سپاه وقتی وارد آن شد حتی رئیس جمهور آن چمدان هایش را هم برای فرار بسته بود ولی با رشادت های مدافعان حرم در راس آنها سپاه و بسیج بود که امروز می بینیم؛ این کشور در حال پاک سازی داعش از سرزمین خود است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: حضور سپاه در عراق و سوریه در واقع عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه را نشان می دهد و اگر هم رئیس جمهور آمریکا حرفی می زند به دلیل عقده هایی است که از این نهاد انقلابی دارد و همانطور که امام خامنه ای عزیز گفتند این حرف ها حتی ارزش پاسخگویی ندارد.

حجت الاسلام رئیسیان خروج آمریکا از برجام و مقاومت اروپا در حفظ برجام را یک دعوای زرگری بین ۱+۵ دانست و تصریح کرد: ما باید مراقب باشیم که گول این صحبت ها را نخوریم و این رفتار یک برنامه از پیش تعیین شده است که آنمریکا نقش پلیس بد و اروپا پلیس خوب را بازی کند.

وی در پایان تاکید کرد: دنیا باید این مطلب را بداند که تا زمانی که نائب امام زمان(عج) در راس این کشور قرار دارد و بسیجیان و سپاهیان جان برکف در این سرزمین وجود دارند نه آمریکا و نه دیگر ظالمان جهان هیچ غلطی نمی توانند بکنند و اگر فکر می کنند بتوانند صلح امام حسن راه بیندازند سخت در اشتباه اند زیرا اگر جسارتی بکنند قیامی مانند عاشورا به وجود خواهد آمد که شاید شروع کننده جنگ آنها باشند اما قطعا تمام کننده آنها نیستند و همه به درک خواهند رفت.

انتهای پیام / کد خبر38465

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار