دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷

آغاز بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ در هیأت دولت

هیأت وزیران در جلسه امروز به ریاست حسن روحانی، به بررسی گزارش سازمان برنامه و بودجه در خصوص کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کشور پرداخت.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، هیأت وزیران در جلسه امروز به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور به بررسی گزارش سازمان برنامه و بودجه درباره کلیات لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کشور پرداخت.

وضعیت کلان منابع و مصارف پیش‌بینی شده و رویکرد لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور با تأکید بر بودجه‌ریزی عملیاتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و ادامه مباحث درباره لایحه به جلسات بعدی موکول شد.

هیأت وزیران همچنین در راستای تجهیز و تدارک منابع مالی خارجی مورد نیاز در چارچوب احکام برنامه‏‌های توسعه و قوانین بودجه سنواتی، به وزارت امور اقتصادی و دارایی اجازه داد به نمایندگی از سوی دولت برای لازم الاجرا شدن موافقتنامه مالی مربوط به پروژه برقی کردن راه آهن تهران ـ مشهد بین بانک صنعت و معدن و «اگزیم بانک» چین (به‌صورت وام ترجیحی و وام تجاری)، ضمانتنامه مربوط را صادر کند.

اعضای دولت در ادامه، ضمن اعلام نظر در خصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده خود را برای پیگیری موضوع تعیین کردند.

 

انتهای پیام / کد خبر38617

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار