دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
با این وضعیت؛

آیا سالن اجلاسه پایانی کنگره شهدای شهرستان آماده می شود؟

در حالی که فقط صد روز تا برگزاری اجلاسه پایانی کنگره شهدای شهرستان فلاورجان زمان باقی است اما به نظر می رسد در بحث عمرانی کمتر از ده درصد پیشرفت در این زمینه رخ داده است.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” در حالی که حدود صد روز دیگر قرار است بزرگترین اتفاق فرهنگی در تاریخ شهرستان فلاورجان رخ دهد اما به نظر می رسد هنوز زیر ساخت های اصلی این رخداد در شهرستان فلاورجان آماده نشده است  با این سرعتی که در روند کار ساخت ساختمان اجلاسیه پایانی کنگره سرداران و یک هزار و ۳۰۰ هشید والا مقام در حال انجام است به نظر می رسد ایت سالن تا سال های آینده نیز به بهره برداری نرسد.

چندی قبل فرمانده سپاه فلاورجان خبر از یک عزم جهادی در خصوص آماده شدن سالن اجلاسیه خبر داد و اعلام کرد با پیگیری های شبانه روزی مسئولین شهرستان و همچنین همکاری بزرگ انجمن کامیون داران شهرستان حدود سه هزار متر سوله از شرکت ذوب آهن اصفهان جهت ایجاد سالن اجلاسیه تحویل گرفته شده است و خبرهای امیدوار کننده ای نیز در این خصوص به اصحاب رسانه داد اما امروز در بازدید میدانی از محل اجلاسه مشخص شد اوضاع به نحو مطلوبی در حال پیشرفت نیست.

هزاران تن نخاله های ساختمانی که در چند سال گذشته توسط شهرداری در محل مشخص شده برای مکان اجلاسه انباشته شده است و در حالی که فقط سه ماه تا اجلاسه پایانی زمان باقی است هوز یک پنجم این نخاله ها نیز منتقل نشده است و به گفته رانندگانی که در حال فعالیت هستند روزانه چیزی حدود بیست کامیون نخاله از محل جابجا می شود و همین امر گواه این مطلب است که با این سرعت حداقل تا اواسط سال ۹۷ نیز نباید منتظر احداث این مکان باشیم.

این مطلب می طلبد که با توجه به آنکه برگزاری اجلاسیه آبرومند می تواند به معرفی ظرفیت های شهرستان کمک نماید؛ مسئولین هرچه سریعتر به مساله ورود کرده و با جدیت بیشتری پیگیر احداث مکان مناسب و در شان شهرستان فلاورحان باشند تا شرمنده شهدا و خانواده های آنها نشویم.

به گزارش پلنا، این پایگاه خبری سعی می کند به صورت مداوم در ایام کاری خبر از روند امور کنگره سرداران و یک هزار و ۳۰۰ شهید شهرستان فلاورجان تهیه و اقدامات را به اطلاع مردم برساند.

انتهای پیام / کد خبر38626

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار