چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان خبر داد

اجرای ۱۰۰ عنوان برنامه در هفته بسیج توسط رده های مقاومت

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان گفت: ۱۰۰ عنوان برنامه توسط رده‌های مقاومت بسیج در شهرستان فلاورجان برگزار خواهد شد که یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته همایش اقتدار بسیج استان اصفهان است که در این همایش تعداد ۶ گردان سازمان‌یافته عاشورا از شهرستان حضور خواهند یافت.

 علی فتحیان ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت:  برکات بسیج در طول دفاع مقدس  و بعد از آن نمایان بوده و بسیج بدنه فعال اجتماع بوده است؛ نظام اسلامی همواره برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی در تمامی عرصه‌ها نیازمند حضور سازمان‌یافته بسیج مردمی است.

وی در تشریح برنامه‌های هفته بسیج شهرستان فلاورجان افزود: ۱۰۰ عنوان برنامه توسط رده‌های مقاومت بسیج در شهرستان فلاورجان برگزار خواهد شد که یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته همایش اقتدار بسیج استان اصفهان است که در این همایش تعداد ۶ گردان سازمان‌یافته عاشورا از شهرستان حضور خواهند یافت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان ادامه داد: در راستای بزرگداشت هفته بسیج برنامه دیدار یار صورت خواهد گرفت که در آن  جمعی از بسیجیان فلاورجان به دیدار مقام معظم رهبری خواهند رفت، غبارروبی گلزار شهدا و حضور حلقه‌های صالحین در نمازهای جمعه از دیگر برنامه‌های مهم هفته بسیج است.

وی تأکید کرد: مهم‌ترین برنامه محول شده به بسیج شهرستان طرح کرامت است که در هفته بسیج به‌ صورت فراگیر همایش تخصصی مبارزه با آسیب‌های اجتماعی (طرح کرامت) برگزار خواهد شد و طرح «گشت بسیجی محله محور» در راستای کنترل سرقت‌ها با محوریت آسیب‌های اجتماعی نیز در راستای اجرای این طرح ملی است.

فتحیان در پایان بیان داشت: برگزاری صبحگاه مشترک بسیج در مرکز شهرستان، همایش‌های بصیرتی، برگزاری یادواره شهدای پایگاه‌های قشری و محلی و افتتاح ساختمان بسیج اقشار از دیگر برنامه‌های مهم هفته بسیج در شهرستان فلاورجان است.

حجت‌الاسلام علی رئیسیان نیز در این نشست با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: در بیان مقام معظم رهبری بسیج شجره طیبه‌ای است که آماده‌ نتیجه دادن و ثمر دادن است؛ وجود فرهنگ بسیجی در تمامی زمینه‌های این نظام خار چشم دشمنان و مایه امید دوستان است.

وی افزود: هر زمانی بحرانی در کشور به وجود می‌آید بسیج است که با اعتقاد در صحنه حضور دارد و از ارزش‌های انقلاب دفاع می‌کند؛ آنچه باعث ناامیدی دشمن شده وجود بسیجیانی است که با روحیه انقلابی سرباز ولایت هستند.

مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان با  اشاره به این مطلب که بسیجی باید بصیرت داشته باشد و آگاهانه در همه عرصه‌ها حضور یابد، تأکید کرد: همواره این بسیجیان بوده‌اند که چه در انقلاب و چه دفاع مقدس معادلات را به هم زدند و موجب تعجب جهانیان شده‌اند.

وی در پایان بیان داشت: برگزاری نمایشگاه کتاب، نشست‌های بصیرتی در حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت، فراخوان فرماندهان پایگاه‌ها، تجلیل از بسیجیان، برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی و اعزام سخنران به مصلاهای نماز جمعه از جمله برنامه‌های عقیدتی و سیاسی هفته بسیج است.

انتهای پیام / کد خبر38639

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار