یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
به میزبانی شهرستان فلاورجان برگزار شد:

اولین دوره مسابقات اتومبیلرانی در رشته اسلالوم

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتور سواری شهرستان فلاورجان گفت: اولین دوره مسابقات اسلالوم در فلاورجان برگزار شد که در آن بیش از ۳۰ خودرو از شهرستان ها و استان های مختلف کشور حضور داشتند

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان فلاورجان در گفتگویی با این پایگاه خبری با اشاره به مسابقات اسلالوم که به مناسبت هفته وحدت و بسیج در شهرستان فلاورجان برگزار شد گفت: این مسابقه از ساعت ۹ صبح جمعه ۱۰ آذر به میزبانی شهر فلاورجان انجام شد و با استقبال خوبی نیز از سوی قهرمانان این رشته روبرو شد.

ایمان احمدی افزود: با توجه به اینکه مکان مسابقه به نوعی برای شرکت کنندگان جدید محسوب می شد حدود دو روز ما از قهرمانان و ورزشکاران رشته اتومبیل رانی جهت تمرین در محل مسابقه میزبانی کردیم و این افراد با جو حاکم بر زمین و منطقه آشنا شدند تا در روز سابقه با بهترین کیفیت بتوانند برنامه خود را به اجرا بگذارند.

وی ادامه داد: تعداد ۳۰ خودرو شرکت‌کننده این مسابقه به ۴ کلاس بانوان،منفی ۱۵۰۰ سی سی آقایان، مثبت ۱۵۰۰ آقایان و کلاس آزاد دسته بندی می‌شدند که مهمانان ما از شهرستان یزد نیز در این رقابت ها شرکت کردند.
رئیس امور شهرستانهای هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، همچنین درباره نحوه برگزاری این مسابقه گفت: شرکت‌کنندگان پس از پشت سر گذاشتن مسیر های مارپیچ، ۸، ۱۰ و ۱۲ متری ، دو پارکینگ و یک مارپیچ ایت(۸) به مسابقه پایان دادند و زمان آنها برای رقابت ثبت شد.

وی اضافه کرد: هر شرکت کننده دو بار حق طی مسیر و تایم گیری داشت که بهترین زمان ثبت شده و کمترین خطای رخ داده از سوی هر ورزشکار به عنوان رکورد نهایی وی ثبت شد و پس از بررسی قهرمان مسابقات از بین شرکت کنندگان انتخاب شدند و به نفرات اول تا سوم در هر کلاس نیز لوح سپاس و کاپ قهرمانی اهدا شد.

رئیس هیات اتومبیل رانی و موتور سواری شهرستان فلاورجان در ادامه با اشاره به قسمت جذاب این رقابت که با استقبال عمومی نیز روبرو شد خاطر نشان کرد: در حاشیه این دوره از مسابقات حرکات نمایشی دریفت توسط رئیس کمیته دریفت استان اجرا و همچنین همایشی برای خانواده خودرو های پژو ۲۰۶ برگزار شد که طی آن افراد با خودروهای پژو ۲۰۶ خود پس از مانور در میدان رقابت به صورت هماهنگ و منسجم یک مانور در شهر داشتند و شهروندان نیز آنها را مورد لطف قرار دادند.
وی افزود: در این همایش که برای اولین بار در شهرستان فلاورجان برگزار شد تعداد ۷۰ خودرو در این رویداد شرکت کردند و علت برگزاری  این دست از همایش ها هدفمند کردن پتانسیل جوانان مشتاق به رشته اتومبیلرانی و در نهایت قهرمان پروری و افتخار آفرینی برای استان و کشور عزیزمان است.

احمدی در پایان با اشاره به نتایج اعلام شده از سوی هیات داوران اسامی آنها را به شرح زیر اعلام کرد:

نفرات برتر مسابقه اتومبیلرانی اسلالوم استان اصفهان به تفکیک کلاس و استان

کلاس بانوان:
۱-میترا فلاحی، یزد
۲-لیلا پیکانپور ، اصفهان
۳-مرضیه صبوخانیان، اصفهان

کلاس (۱۵۰۰ -) سی‌سی آقایان:
۱-مهرداد صفری، اصفهان
۳-مجتبی پورحسنی،  یزد
۳-مهران شیروانی ، اصفهان

کلاس (١۵٠٠+) سی‌سی آقایان:
۱-مهرداد صفری ،اصفهان
۲-محمد الراهیمی، یزد
۳-مهران شیروانی، اصفهان

کلاس آزاد:
۱-مهرداد صفری اصفهان
۲-امجتبی پورحسنی، یزد
۳-محمد ابراهیمی، یزد

انتهای پیام / کد خبر38746

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار