پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
امام جمعه فلاورجان:

انتفاضه ای که شروع شده این بار ریشه اسرائیل را خواهد کند/خروجی دانشگاه ها مطلوب نیست


 دانشگاه تراز نظام اسلامی داشگاهی است که باید اسلامی باشد و ما برای اینکه بدانیم دانشگاه هایمان در این زمینه مؤفق بوده اند یا نه ، باید به خروجی ها نگاه کنیم که متأسفانه خروجی دانشگاه ها مطلوب نیست و امیدواریم شورای عالی انقلاب فرهنگی بیش از گذشته به وظایف خودش مشغول شود و مطالبات رهبری را بیشتر اجرایی کند.


به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” حجت‌الاسلام قدوسی امام‌جمعه شهر فلاورجان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه به تقوای الهی اظهار کرد: از آثار و نشانه های اهل تقوا این است که همواره در حال دعا و انابه هستند. شخص متقی هرچند اعمال نیک فراوان داشته باشد، اعمال خوب فراوان خودش را اندک می شمارد وهیچ گاه آن را برجسته نمی کند.

امام‌جمعه فلاورجان با اشاره به اعلام به رسمیت شناختن قدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی توسط دولت آمریکا، گفت: ان شاء الله در روزهای آینده خواهیم دیدانتفاضه جدیدی شروع خواهد شد ، اما انتفاضه ای که این دفعه ریشه اسرائیل را خواهد کند. امت اسلام نیز باید بیش از قبل یکپارچه و در کنار یکدیگر باشند؛امام بزرگوار(ره) نیز همواره کلمه ید واحده در برابر دشمن را اعلام می فرمودند و همانطور که حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) اعلام کردند: « اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید» و ان شاء الله این قدّه ی سرطانی در قلب اسلام از بین خواهد رفت و ان شاءالله در ادامه ی شکست اسرائیل، فروپاشی استکبار به رهبری آمریکا را خواهیم دید.

وی پیرامون شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: پس از گذشت ۳۳ سال از صدور فرمان این شورا توسط امام راحل(ره)، همچنان اسلامی شدن دانشگاه ها مورد بحث و چالش است و دلسوزان نظام نیز نگرانی هایی در این رابطه دارند، از کتب درسی گرفته تا برخی اساتید غرب گرایی که در دانشگاه ها جا خوش کرده اند.

امام جمعه شهر فلاورجان بیان داشت: دانشگاه تراز نظام اسلامی داشگاهی است که باید اسلامی باشد و ما برای اینکه بدانیم دانشگاه هایمان در این زمینه مؤفق بوده اند یا نه ، باید به خروجی ها نگاه کنیم که متأسفانه خروجی دانشگاه ها مطلوب نیست و امیدواریم شورای عالی انقلاب فرهنگی بیش از گذشته به وظایف خودش مشغول شود و مطالبات رهبری را بیشتر اجرایی کند.

انتهای پیام / کد خبر38840

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار