شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
مدیر روابط عمومی بنیاد مسکن اصفهان:

کانکس به مالک خانه افراد مستاجر داده می شود/ زلزله زدگان مستاجر ۵ میلیون بلاعوض دریافت می کنند

مدیر روابط عمومی بنیاد مسکن اصفهان گفت: ما به مستاجرانی که خانه های آن ها تخریبی نوع اول بوده است، پنج میلیون تومان بلاعوض می دهیم که می توانند با این پول خانه اجاره کرده و یا رهن کنند.

علی اکبر شفیقی در گفت و گو با صاحب نیوز در رابطه با نامه منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر اینکه به زلزله زدگان مستاجر در کرمانشاه کاکنس تعلق نمی گیرد، اظهار کرد: ما کانکس ها را به خانه های احداثی می دهیم و مصوبه ای در رابطه با اهدای کانکس به مستاجران به ما ابلاغ نشده است.
مدیر روابط عمومی بنیاد مسکن اصفهان تصریح کرد: ما به مستاجران مالکان خانه های چند واحدی که خانه های آن ها تخریبی نوع اول بوده است، پنج میلیون تومان بلاعوض می دهیم که می توانند با این پول خانه اجاره کرده یا رهن کنند.
وی ادامه داد: این عدم تعلق گرفتن کانکس به این علت است که این مستاجران زمینی در روستا یا شهر ندارند که بخواهند کانکس را در آن را جانمایی کنند.
شفیقی با بیان اینکه ما مبلغ همین کانکس را به صورت بلاعوض به این افراد می دهیم، گفت: ما به مالک خانه این افراد کانکس می دهیم و نمی توان برای یک خانه، دو کانکس داد؛ این مالک می تواند این کانکس را به این مستاجر بدهد.
مدیر روابط عمومی بنیاد مسکن اصفهان با بیان اینکه ما مجری مصوبات هستیم، خاطرنشان کرد: اگر دولت مصوب کند و تامین اعتبار کند ما اقدامات مورد نظر دولت را انجام می دهیم.
شفیقی با بیان اینکه دغدغه ما آواربرداری در شرایط فعلی است، عنوان کرد: اگر این آواربرداری انجام بشود، مردم می توانند برای انعقاد قرارداد و مراجعه به بانک و دریافت وام سریعا اقدام کنند اما متاسفانه به دلیل این شبکه های مجازی ما هر روز باید وقت مجموعه را برای پاسخگویی در امور مختلف صرف کنیم.

انتهای پیام / کد خبر38909

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار