شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

قطع و افت فشار آب یا جیره بندی آب در شهرستان فلاورجان؟

در حالی که در فصل زمستان قرار گرفته ایم و میزان مصرف آب شرب به نسبت فصول گرم به میزان قابل توجهی پایین آمده است اما در روزهای اخیر شاهد قطعی مکرر آب در اکثر مناطق شهرستان بوده ایم.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” طی تماس هایی که شهروندان شهرها و اهالی روستاهای مختلف شهرستان با این پایگاه خبری داشتند مدعی بودند طی روزهای اخیر با قطعی مکرر آب روبرو بوده اند به طوری که در روستاهایی مانند بجگرد،‌ نرگان، کاویان و مهرنجان و یا حتی گلگون که در نزدیکی رودخانه قرار دارد روزهای زیادی با قطعی آب روبرو بوده اند.

برخی اهلی در این روستاها مدعی بودند که از زمانی که بحث اجرای طرح مجتمع ۱۹ روستا در محدوده ما انجام شده است علاوه بر اینک در کیفیت آب هیچ تغییری رخ نداده است بلکه در مورد کمیت نیز مشکلات فراوانی برای ما به وجود آمده است و هم افت فشار داریم و هم قطعی های بی موقع و بدون اطلاع زیادی رخ داده که کسی نیز در این خصوص پاسخگو نبوده است.

همچنین برخی از شهروندان در شهرهای زازران،‌ پیربکران، بهاران و ابریشم نیز از قطع شدن آب به صورت ساعتی در روز قطع شده و حتی پس از آنکه آب دوباره وصل شد نیز با کاهش فشار روبرو هستیم و همین مساله این سوال را در اذهان به وجود آورده است شاید مسئولین بدون آنکه نسبت به این مطلب اطلاع رسانی داشته باشند اقدام به جیره بندی آب در شهرها و روستاهای شهرستان کرده اند.

حال در روزهای آتی امیدواریم مسئولین شهرستان نسبت به این مساله پاسخ داده و دلایل قطعی آب در مناطق مختلف را اعلام کنند هرچند این مساله که با بحران شدید در خصوص آب و منابع روبرو هستیم برای کسی پوشیده نیست و شهروندان نیز باید نسبت به صرفه جویی اقدامات لازمی را انجام دهند.

انتهای پیام / کد خبر38921

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار