شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
‍ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان:

با همدیگر ارزش راه شهدا را نشان دهیم

دبیر ستاد کنگره ملی شهدای خط شکن شهرستان فلاورجان با اشاره به اینکه کار فردی جواب نمی دهد گفت:‌همه باید تلاش کنیم تا با برگزاری کنگره در موعد مقرر ارزشمند بودن راه شهدا را نشان دهیم.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” دبیر کنگره سرداران و هزاروسیصد شهید شهرستان فلاورجان در جلسه مسئولان دفاتر اصلی کنگره ملی شهرستان فلاورجان گفت: فلاورجان از نظر نیروی انسانی پر توان و شهرستانی شایسته بوده که این نیروی انسانی کارآمد توانایی آن را دارد  ظرفیت‌های به وجود آمده را به‌ خوبی  شناسایی و معرفی کرده و در نشان دادن فرهنگ ایثار و شهادت به جامعه کمک شایسته‌ ای کند.
سرهنگ علی فتحیان در ادامه با تبیین دو دیدگاه موردنظر نسبت به کنگره ملی شهدای خط‌شکن فلاورجان افزود: دیدگاه اول ابراز دارد که این رویداد فرهنگی تکلیفی اجباری بوده که آغاز و پایانی دارد و مأموریتی از پیش تعیین‌شده است که این بیان قطعاً خطاست.
وی اضافه کرد: دیدگاه دوم چنین مطرح می‌کند که به‌ صورت یک مؤسسه‌ی فرهنگی فاخر در شهرستان و در جایگاه مطالبه گری فرهنگی از مسئولین فعالیت کرده و زمینه‌ساز فعالیت بیشتر  برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین عموم مردم شود که به نظر می‌رسد  چنین دیدگاهی صحیح‌ تر است چرا که با اهمیت دادن به این دیدگاه زمینه‌ سازی خوبی برای تداوم بخشی راه شهدا میسر خواهد شد .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان همچنین افزود : اگر اجلاسیه کنگره در پنجم  اسفند برگزار نشود فقط توانسته‌ ایم در معرفی بیشتر شهدای شهرستان به مردم کمک کنیم این در حالی است که با برگزاری آن در موعد مقرر ارزشمند بودن راه این شهداء بیش از گذشته در کل کشور تداعی خواهد شد .

انتهای پیام / کد خبر38941

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار