شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فلاورجان:

برنامه های دهه فجر مقدمه اجلاسیه پایانی کنگره شهدای فلاورجان است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان در کارگروه فرهنگی ستاد دهه فجر گفت:‌ برنامه های دهه فجر پیش زمینه اجلاسیه پایانی کنگره شهدای شهرستان است و باید تلاش مضاعف داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا”‌ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان ظهر امروزچهارشنبه) در جلسه کارگروه فرهنگی ستاد دهه فجر گفت:‌ امسال دهه فجر در شهرستان فلاورجان به اجلاسیه پایانی کنگره ختم خواهد شد و باید تلاش ها مضاعف باشد تا هر دو برنامه به بهترین شکل برگزار شود تا به نوعی به خوبی مردم را برای برنامه های اجلاسیه کنگره دعوت کنیم

نوید توکلی ادامه داد:‌ با توجه به اینکه اجلاسیه پایانی کنگره یک برنامه هزینه بر است امسال از این حیث در زمینه برنامه های دهه فجر کمی تحت فشار هستیم اما این برنامه را اگر به مردم بسپاریم و مردمی تر کنیم قطعا به بهترین شکل ممکن برگزار خواهد شد.

وی همچنین به برخی برنامه های فرهنگی که قرار است در ایام الله دهه فجر در فلاورجان برگزار شود اشاره کرد و افزود:‌ با کمک شهرداری ها در شهرهای هشتگانه و همچنین مسئولین مربوط برنامه امسال را زیباتر برگزار خواهیم کرد و همچنین در این ایام با برگزار نمایشگاه ها،‌ شب های شعر، و برنامه های محله و مسجد محور می توانیم تنوع و گستردگی بیشتری به برنامه های دهه فجر بدهیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فلاورجان در ادامه با اشاره به نقش رسانه ها در نشان دادن برنامه های دهه فجر، بخصوص راهپیمایی روز ۲۲ بهمن تاکید کرد:‌ رسانه ها همواره در این زمینه فعال بوده اند و قطعا امسال با آمادگی بیشتر سعی در نشان دادن فعالیت های دهه فجر به میدان خواهند آمد و حضور آنها موجب دیده شدن فعالیت ها می شود و نقش آنها در تمام برنامه ها بسیار حائز اهمیت است.

همچنین در ادامه جلسه ابراهیم رحیمی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان فلاورجان با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای برنامه های دهه فجر گفت: طی جلساتی که در شهرستان داشتیم قرار بر این شد که امسال هر کارگروه یک برنامه منحصر به فرد و شاخص داشته باشد.

وی افزود:‌ باید سعی کنیم برنامه های دهه فجر را هم از لحاظ کمی و هم کیفی به بهترین وجه انجام دهیم تا در رسالت خود در این زمینه موفق عملکرده باشیم.

انتهای پیام / کد خبر38944

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار