چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷
فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق(ع) در همایش بزرگ بصیرت شهرستان فلاورجان:

فتنه ۸۸ خط قرمز نظام است/ نباید به فتنه گر ها مناصب دولتی داد/ مراقب فتنه های جدید باشیم

حجت الاسلام طیبی فر با اشاره به این مطلب که اصلاحات مولود کارگزاران است گفت: فتنه خط قرمز نشام است و نباد به فتنه گر ها مناصب دولتی و اجازه استفاده از بیت المال را داد.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا”‌ فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق(ع) ظهر امروز(پنجشنبه) در همایش بصیرتی بزرگ شهرستان فلاورجان که به مناسبت نهم دی ماه که برگزار شد گفت: نفاق مربوط به درون جامعه اسلامی است و منافقین کسانی بودند که دم از اسلام می زدند و در دل همراه دشمن داشتند.

برخی می خواستند بیت رهبری تسخیر شود

حجت الاسلام حسین طیبی فر در ادامه گفت:‌در سال ۷۸ نیز منافقین همان هایی بودند که هنگامی که تظاهرات کنندگان به سمت بیت رهبری حرکت کرد آنها نشستند و منتظر بودند که که بیت رهبری تسخیر شود و هرگاه جایی بر ضد این نظام حرکتی انجام می شد آنها در دل خوشحال می شدند.

وی اضافه کرد:‌ این افراد شاید تظاهر به انقلابی بودن داشتند اما از همان اول انقلاب نیز نظام را قبول نداشتند و همواره چشم و گوششان به سمت دشمن بود؛‌آنها خیال پردازی می کردند با پول دشمنان نظام می توانند این نظام را سرکوب کنند وخودشان بر مسند بنشینند؛ اما فرمان خدا در روز ۹ دی آمد و بساط همه فتنه گران را در هم پیچید.

مدرس حوزه و دانشگاه در ادامه با اشاره به اینکه ۹ دی به خاطر برخی مسایل مهم روی داد و دشمن از همان اول با انقلاب مشکل داشت خاطرنشان کرد: آنها از هر حربه ای برای ضربه زدن استفاده می کنند و اگر روزی دشمن دست از دشمنی برداشت باید تعجب کرد و ترسید؛ دشمن در زیر دستکش مخملی و زیبای خود دستی چدنی دارد و ضربه خود را می زند و برخی مسئولین ما هنوز این را نفهمیده اند و کلاه سرشان رفته است.

گرگ در لباس میش خطرناک تر از گرگ آشکار است

وی تاکید کرد: مشکل نظام اسلامی دشمنان داخلی است زیرا گرگی که زوزه می کشد هم چوپان و هم سگ گله را هوشیار می کند اما گرگی که لباس میش می پوشد بیشتر ضربه می زند و گله را نابود می کند؛ کسانی که از این نظام به جایگاه و اعتباری رسیده اند اگر خیانت کنند ضربه اش بسیار سنگین تر از نقشه های شوم دشمن است.

فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق(ع) با بیان این مطلب که در سال ۸۸ دشمن و در راس آن آمریکا برای کشور برنامه ریزی کرده بود اظهار کرد: دشمن در کشور های مختلفی افرادی را به عنوان خبرنگاران مدرن آموزش داده بود  و برای ایجاد فتنه به داخل ایران فرستاده بود که اینها ایادی آنها بودند اما حرف ما این است آنهایی که بزرگ شده های انقلاب بودند ضربه زدنشان به کشور هیچ توجیهی نداشت.

وی تصریح کرد: از همان اوایلی که این مردم تصمیم انقلاب کردن گرفتند افرادی بودند که می خواستند این کشور را به آمریکا تقدیم کنند چه  در زمان مصدق که با روشنگری های علمای وقت جلوی این مساله گرفته شد و چه در اول انقلاب که برخی نهضت ها در فکر این بودند که کشور را به آمریکا بفروشند.

اصلاحات مولود کارگزاران است

حجت الاسلام طیبی فر همچنین گفت: بعد از جنگ نیز برخی ها با تفکر سازندگی و دیدگاه لیبرالی غربی روی کار آمدند و از همان اول برای کشور نقشه داشتند و به همین خاطر ۲۵۰۰ نفر را به اروپا فرستادند تا تحصیل علم کنند و در کنار آن آمدند و فردی بنام عبدالکریم سروش را کنار آنها فرستادند تا بر روی عقاید و افکار این افراد کار کند؛ فردی که رسما و علنی با قرآن و حادثه عاشورا مخالف بود و مشکل داشت.

وی اضافه کرد: پس از چند سال دیدیم که تمام افرادی که در خارج تحصیل کرده بودند آمدند و پست های مدیریتی کشور را به دست گرفتند و به یکباره از دل کارگزاران مولودی بنام اصلاحات به دنیا آمد و موجب شد تا اتفاقاتی که این چند ساله رخ داد به وجود بیاید و در فتنه ۸۸ و بعد از آن  نقش آنها را به خوبی مشاهده کردیم.

فتنه ۸۸ خط قرمز نظام است/نبای به فتنه گر ها مناصب دولتی داد

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سابق در سپاه صاحب الزمان(عج) در ادامه با اشاره به این مطلب که فتنه ۸۸ خط قرمز نظام است تاکید کرد: هرکسی که در فتنه نقش کلیدی داشت حق ندارد و نباید مسئولیتی در این نظام داشته باشد و هیچ دولتی حق ندارد بیت المال را به آنها بدهد زیرا این افراد از هر فرصتی برای ایجاد فتنه در کشور استفاده می کنند.

وی توضیح داد: در همین چند ساله اخیر می بینیم تا این افراد بر مسند مدیریت قرار گرفتند حقوق های نجومی ده ها میلیونی را برای خود مصوب کردند و اینها اگر مسئولیت گرفتند فقط فکر خودشان هستند و هیچ قصدی برای خدمت به این ملت و نظام ندارند.

حجت الاسلام طیبی فر در ادامه با اشاره به این موضوع که برخی مدعی هستند مناظرات زمینه ساز فتنه ۸۸ شد؛ تصریح کرد: طبق اعترافات افرادی مانند ابطحی معاون دولت اصلاحات از ۱۱ ماه قبل حتی رنگ کودتای مخملی خود را نیز انتخاب کرده بودند و از ۵ ماه قبل از انتخابات به یکباره از کلید واژه تقلب در نماز جمعه تهران  استفاده کردند که ابطحی در اعترافات خود گفت: تقلب رمز عملیات ما بود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: اینکه فردی موقع رای دادن جلوی دوربین های تلویزیونی می گوید کد موسوی چند است  و یا صبح انتخابات می گوید فرداقطعا موسوی رئیس جمهور این کشور است در واقع از قبل برنامه ریخته است تا فتنه ای در کشور راه بیندازد و هدفش فقط انتخابات نبوده است.

مراقب فتنه های جدید باشیم/ دوره دوم احمدی نژاد ظهور انحراف بود

فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق(ع) در ادامه با گفتن این موضوع که باید مراقب فتنه هایی با چهره جدید از سوی احمدی نژاد و تیم همراهش  باشیم تاکید کرد: دوره احمدی نژاد را باید به دو دوره تقسیم کرد؛ دوره اول دوره ای که خدمات فراوانی در آن شد که در هیچ زمانی چه قبل و چه بعد مانند آن خدمت نشد و دوره دوم که جریان انحراف در دولت وی رشد کرد و به جایی رسید که با رهبری در تقابل قرار گرفت و آنها اعلام می کنند ما ولایت فقیه را قبول داریم اما در زمان غیبت ولی الان در زمان ظهور قرار داریم و اطاعت از ولی فقیه لازم نیست.

وی همچنین اضافه کرد: احمدی نژاد در ظاهر ولایت را قبول دارد ولی سخنانش را فصل الخطاب نمی داند به طوری که وقتی آقا در خصوصی به وی گفت برای انتخابات صلاح نیست بیاید می گوید اگر مخالف است چرا از بلندگوی رسمی اعلام نمی کند و بعد که آقا علناً اعلام کرد نامه داد که اطاعت می کنم و چند ماه بعد سر حرف خودش هم نمی ماند و برای بر هم ریختن اوضاع برای انتخابات ثبت نام می کند و هزینه های فراوانی را به نظام تحمیل می کند.

وی در ادامه گفت: این فراد تفکر عدالت در مقابل ولایت را به راه انداخته اند و می گویند ولایتی که در مسیر عدالت نباشد را باید کنار زد و این در حالی است که عدالت و ولایت دو بال جدا نشدنی از همدیگر اند و باید از این تفکر خطرناک عبور کنیم و دشمن هم در هر لباسی هست بداند این ملت مانند سال ۸۸ اگر هر نوع فتنه ای بخواهد شکل بگیرد را در نطفه خفه خواهد کرد.

حجت الاسلام طیبی فر در پایان تصریح کرد: ۹ دی یک حرکت توفنده ملت بود؛ در فتنه ۸۸ رهبری مظلوم ۸ ماه تحمل کرد و فتنه گرها هرچه توانستند ضربه زدند تا اینکه مردم به میدان آمدند و بساط آنها را جمع کردند و مردم باید آگاه باشند که در هر زمان آمادگی وقوع یک فتنه را داشته باشند.

 

انتهای پیام / کد خبر38954

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار