شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
فرماندار فلاورجان در یادواره شهدای شهر کلیشاد و سودرجان:

ده ها یادواره شهدا و برنامه تلویزیونی و رادیویی در شهرستان فلاورجان برگزار می شود

فرماندار فلاورجان گفت: برگزاری اجلاسه پایانی کنگره شهدای شهرستان فلاورجان بهترین ظرفیت برای معرفی شهرستان و روحیه ایثار شهدا و رزمندگان این سرزمین شهید پرور است.

به گزارش پایگاه بری فلاورجان”پلنا” فرماندار فلاورجان در یادواره شهدای شهر کلیشاد و سودرجان که در مسجد الاقصی محله افجد بر گزار شد گفت: تو فیق بسیار بزرگی نصیب شهرستان فلاورجان شده است که بتواند کنگره سرداران و یک هزارو ۳۰۰ شهید والا مقام خود را برگزار کندو این با پیگیری های فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) و جانشین وی محقق شد.

اصغر هدایت ادامه داد: از دو سال قبل این شهرستان به استقبال کنگره سرداران و شهدا رفته ایم و در این زمان بیش از صد برنامه یادواره شهدا و چندین برنامه تلویزیونی شهید آبروی محله برگزار شده است که هر هفته نیز این برنامه ها استمرار داشته است.

وی با بیان این مطلب که همه این برنامه ها می خواهد ما را به سمتی ببرد که تجدید میثاقی با آرمان های امام و شهدای گرانقدر داشته باشیم اظهار کرد: کنگره شهدای شهرستان فلاورجان اتفاق ویژه ای است که ما در خلال انجام آن با رشادت های مغفول مانده شهدا و رزمندگان این شهرستان بیشتر آشنا شدیم.

فرماندار فلاورجان اضافه کرد: ۵ اسفند که به نام این شهرستان در تقویم ایثار  شهادت ثبت شده است نمونه ای از اشادت های بی حد و حساب این مردم است  در کمتر نقطه ای از این کشور سراغ داریم از یک شهرستان در یک شب ۱۵۰ نفر با هم به شهادت برسند و یا ما در ایران شاید فقط بجز فلاورجان یک مورد داریم که سه بردار همزمان با هم  در یک شب به شهادت برسند و سه برادر شهید کریمی مدال افتخاری است بر گردن مردم این شهرستان که ما باید با داشتن آنها به خود ببالیم.

وی همچنین تاکید کرد: در شهرستان ویژگی های بسیار زیاد خوبی داریم که در زمان اجلاسیه پایانی کنگره سرداران شهرستان سعی می کنیم آن را به برای مردم بازگو کنیم و شهرستان را بیشتر معرفی کنیم و بهترین راه برای نشان دادن فرهنگ ایثار و شهادت همین برگزاری اجلاسیه کنگره شهدا است.

هدایت در ادامه با اشاره به طرح کرامت که در شهرستان فلاورجان در حال برگزاری است؛ فت: این طح یک طرح فرهنگی است که برا دیدن نتایج مثبت آن نیاز به زمان داریم و این طرح آموزشی برای قوام بخشی به به کانون خانواده و تقویت سبک زندگی اسلامی است.

انتهای پیام / کد خبر38968

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار