چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷

شب نا آرام قهدریجان

دیشب شهر قهدریجان شب نا آرامی را سپری کرد و در حمله اغتشاش گران به پاسگاه انتظامی این شهر ۶ نفر از مهاجمین به هلاکت رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا”‌  دیشب شهرهای قهدریجان، خمینی شهر،کهریزسنگ، شاهین شهر، فولاد شهر، زرین شهر، نجف آباد؛ شب نا آرامی را سپری کردند.
در قهدریجان اغتشاش گران برای بدست آوردن اسلحه به کلانتری ۱۴ این شهر حمله کردند که پس از درگیری با نیروهای انتظامی، ۶ نفر از مهاجمانی که قصد ورود به این مرکز انتظامی را داشتند، جان خود را ازدست دادند.

اعتراضات مردم این شهر در ابتدا در خصوص مشکلات اقتصادی و وضع جامعه بود که عده ای در این بین با سو استفاده از احساسات مردم با تغییر دادن شعارها به سمت سوی دیگر موجب برهم زدن نظم عمومی شهر شدند.

این در حالی است که دیگر شهرهای هشتگانه شهرستان فلاورجان در این چند روز شب آرامی را سپری کردند و هیچگونه تجمع و تحرک اعتراضی در آن شهرها صورت نگرفته است و آنچه که از برایند این اتفاق بدست می آید این است که مردم قهدریجان دیشب در میان برنامه ریزی منافقین و اغتشاشگران قربانی شدند.

گفتنی است در این درگیری ها به برخی از اموال عمومی مانند خیابان ها،‌لامپ های روشنایی شهر، ساختمان بنیاد فرهنگی آیت الله خامنه ای، حوزه مقاومت بسیج شهید محمد منتظری و همچنین ساختمان کلانتری ۱۴ این شهر خسارات فراوانی وارد شده است.

 

انتهای پیام / کد خبر38998

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار