چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷
امام جمعه فلاورجان:

مردم مشت محکمی بر دهان بدخواهان خواهند زد

امام جمعه فلاورجان گفت:‌مردم انقلابی شهرستان فلاورجان فردا با حضور در راهپیمایی مشت محکمی در دهان بدگویان خواهند زد.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” امام جمعه فلاورجان در گفتگویی در خصوص وقایع اخیر کشور بخصوص شهر قهدریجان با اشاره به اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دشمن زیادی دارد افزود:‌ آنها از کوچکترین فرصت ها برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده می کنند.

حجت الاسلام محمد قدوسی ادامه داد: لازم است ملت ایران آمادگی و هوشیاری لازم برای مقابله با تحرکات دشمن را همواره داشته باشد و پیش بینی های لازم را برای مواقع حساس بکند تا نظام کمترین آسیبی در این زمینه ها نبیند.

وی اضافه کرد: ما انقلاب مان هم با کمترین هزینه انجام گرفت و باید همواره در هر فتنه ای سعی کنیم از بار آؤردن هزینه ها جلوگیری کنیم هرچند یک کشته هم زیاد است اما اگر انقلاب اسلامی ایران را با انقلاب الجزایر که ده سال قبل از آن رخ داد مقایسه کنیم می بینیم که با همراهی ملت کمترین هزینه را برای انقلاب به بار آوردیم.

امام جمعه فلاورجان همچنین اظهار کرد:‌ در روزهای اخیر دشمن سعی کرد با برنامه ریزی آشوب هایی را در نقاط حساس کشور بوجود آورد و مردم بیدار بودند و نگذاشتند این حرکت مذبوحانه آنها موفق باشد و شکست سخنی را به آنها وارد کردند.

وی تاکید کرد: ملت ایران و بخصوص مردم انقلابی شهرستان فلاورجان که ۱۳۰۰ شهید و چند هزار جانباز را تقدیم انقلاب کرده اند فردا در راهپیمایی عظیم و با شگوهی که در فلاورجان برگزار می شود با حضور خود مشت محکمی را بر دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام و ولایت فقیه خواهند زد.

گفتنی است فردا ساعت ۹ صبح راهپیمایی عظیمی با حضور مردم ولایی شهرستان فلاورجان از میدان انقلاب فلاورجان به سمت میدان آزادی انجام خواهد شد و به همین منظور شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان فلاورجان از احاد مردم جهت حضور در این راهپیمایی دعوت به عمل آورده است.

 

انتهای پیام / کد خبر39001

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار