شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
فرماندار فلاورجان:

شش کشته و چندین زخمی در حادثه قهدریجان/ قهدریجان در آرامش و امنیت قرار گرفت

فرماندار فلاورجان گفت: در درگیریهای دو شب قبل قهدریجان تعدادی مامور نیروی انتظامی و مردم مصدوم شدند و ۶ نفر نیز از مهاجمین کشته شده اند ولی هم اکنون شهر در امنیت و آرامش قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” فرماندار فلاورجان در خصوص وقایع اخیر به وجود آمده در کشور  به خصوص قهدریجان گفت:‌ در پی فراخوان هایی که دشمن در چند روز اخیر در شبکه های اجتماعی و معاند داشت اعلام کرده کرده بود که می خواهیم مشکلات را به داخل خود کشور ایران بگشانیم و دلیل آن هم ابهت و قدرت جمهوری اسلامی در منطقه و شکستی که دشمن در جبهه های مختلف از این نظام خورده بود.

اصغر هدایت اضافه کرد:‌ در چند روز اخیر برخی شهرهای کشور دچار معضلاتی شد و شهر قهدریجان نیز از جمله شهرهایی بود که دشمن برای آن برنامه ریزی کرده بود و همین مساله موجب شد نا آرامی های زیادی را در این شهر به وجود آوردند ولی مردم ولایی و انقلابی قهدریجان ضمن اعلام انزجار از این حرکت اعلام کردند که مسیر این فتنه گران از مسیر انقلابی  و اسلامی آنها جدا است.

وی با اشاره به اینکه ما باید مردم قهدریجان را مبرا از این فتنه انگیزی بدانیم خاطر نشان کرد: مردم مومن، انقلابی و زحمتکش قهدریجان همواره دین خود را به نظام ادا کرده اند و این ماجرا ربطی به آنها ندارد و خود مردم این شهر نیز اعلام کرده اند به زودی جواب محکمی به این حرکت دشمن خواهند داد.

فرماندار فلاورجان با اشاره به اینکه پس از نا آرامی های دو شب قبل هم اکنون با حضور به موقع نیروهای انتظامی و بسیج آرامش خوبی بر قهدریجان حکم فرما است تاکید کرد: با هماهنگی هایی که با شورای تامین استان و شورای امنیت ملی کشور در چند روز گذشته شده است توانستیم به خوبی بحران را مدیریت کنیم و نگذاریم بدخواهان بیشتر از این به مردم این شهر آسیب بزنند.

وی همچنین گفت: متاسفانه در حمله مهاجمین به کلانتری ۱۴ قهدریجان تعدادی از نیروهای خدوم انتظامی و مردم مجروح شدند و ۶ نفر از مهاجمین نیز کشته شده اند که باید در این زمینه با توجه به سوابق گذشته بررسی های لازم صورت بگیرد و احتمال اینکه کشته سازی هایی صورت گرفته باشد در این ماجرا نیز وجود دارد.

هدایت با اشاره به اینکه تجمع و اعتراض از مسیر قانون حق مردم است و حتی وزارت کشور در این خصوص طی ۴۰ سال گذشته همواره مجموز هایی نیز صادر کرده است تصریح کرد: تا زمانی که اعتراض در مسیر قانونی باشد به حق است اما وقتی از این مسیر خارج شد و به سمت تخریب بیت المال و آسیب زدن به نظام پیش رفت موضع تغییر می کند.

وی همچنین با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی فردا صبح در فلاورجان اظهار کرد:‌ طبق هماهنگی هایی که با شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی شهرستان فلاورجان صورت گرفته است قرار است فردا ساعت ۹ صبح جهت محکوم کردن حرکت دشمن در روز های اخیر به ویژه اقداماتی که در قهریجان صورت گرفته است راهپیمایی با شکوهی  در شهر فلاورجان انجام شود که از امت انقلابی و مردم شهید پرور شهرستان در تمام شهرها و روستاها دعوت می کنیم برای این امر حضور یابند و با مشت محکمی در دهان دشمنان بزنند.

 

گفتنی است فردا(پنجشنبه چهاردهم دی ماه) ساعت ۹ صبح راهپیمایی عظیمی با حضور مردم ولایی شهرستان فلاورجان از میدان انقلاب فلاورجان به سمت میدان آزادی انجام خواهد شد و به همین منظور شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان فلاورجان از احاد مردم جهت حضور در این راهپیمایی دعوت به عمل آورده است.

انتهای پیام / کد خبر39006

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار