یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

تجمع اعتراضی اصناف و بازاریان شهرستان فلاورجان در اعتراض به اتفاقات اخیر

اصناف و بازاریان فلاورجان پیش از ظهر امروز در اعتراض به حوادث اخیر کشور، به ویژه حادثه قهدریجان ضمن تعطیلی مغازه های خود در مسجد جامع فلاورجان تجمع کردند.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا اصناف و بازاریان فلاورجان پیش از ظهر امروز در راستای اعتراض به اقدامات اخیر دشمن و ایادی داخلی آنها که موجب برهم زدن نظم عمومی در کشور و کشته شدن تعدادی از مردم،‌ نیروهای عامل تامین امنیت و خود اغتشاش گران بود مغازه های خود را تعطیل کردند و در مسجد جامع این شهر تجمع کردند.

اصناف و بازاریان در این تجمع خود از دولت و قوه قضائیه در خواست کردند تا هرچه زودتر نسبت به شناسایی افرادی که موجب برده شدن آبروی شهرستان فلاورجان در کشور و همچنین آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل شده اند و ابتدا معرفی آنها به ملت شهید پرور و سپس محاکمه آنها به صورت علنی شدند تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در سطح کشور نباشیم.

گفتنی است بازاریان پس اعلام بیانیه و درخواست خود از مسئولان نظام با اضافه شدن به راهپیمایی کنندگان همپای آنان از میدان انقلاب فلاورجان تا میدان آزادی با سر دادن شعارهای انقلابی حمایت خود را از ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کردند.

انتهای پیام / کد خبر39060

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار