یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

حضور تماشایی فلاورجانی ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال

در این گزارش راهپیمایی تماشایی مردم شهر فلاورجان در ۲۲ بهمن سال ۹۶ را مشاهده می نمایید.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا”‌ امروز همان روز تماشایی شد که رهبر انقلاب در بیانات خود فرمودند؛ شاید خیلی ها تا همین امروز صبح در دل شک داشتند و پیش خود فکر می کردند با سختی هایی که در این چند ساله بر مردم وارد شده است و بخصوص تحرک هایی که در چند هفته اخیر دشمنان قسم خورده انقلاب انجام داده بودند راهپیمایی امروز کم رنگ تر خواهد شد.

اما امروز مردم آمده بودند تا ثابت کنند هر چقدر هم سختی و فشار بر آنها وارد شود دست از آرمان های خود نخواهند کشید. و جوان، زن و مرد،‌سالم و مریض و حتی کهنسالانی که پزشک راه رفتن را هم برای آنها ممنوع کرده بود با هر شرایطی که بود فرمان امام خامنه ای را لبیک گفتند و در راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن در شهرستان فلاورجان شرکت کردند و با فریاد های خود اعلام کردند تا جان در بدن دارند پای این انقلاب و آرمان های آن خواهند ماند و از امام و رهبر خود تا آخرین لحظه حمایت خواهند کرد.

مردم فلاورجان مانند همیشه همگام با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن اعلام برائت از دشمنان داخلی و خارجی جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند تا جان در بدن دارند پای آرمان هایی که به خاطر آن هزاران شهید و جانباز دادند خواهند ماند و اجازه نمی دهند دشمن به همراه منافقین داخلی خدشه ای بر چهره پاک این انقلاب وارد نمایند.

عکاس: سیدسعیدموسوی درآمدی

انتهای پیام / کد خبر39171

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار