شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه‌ آزاد اسلامی اصفهان:

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن فرا زمینی بود/ دانشجویان پیرو راه شهدا اند

حجت الاسلام حیدری در یادواره شهدای دانشجوی شهرستان فلاورجان گفت: دیروز حضور مردم آسمانی بود و آمدند تا با حضور خود دینی که دارند را به نظام و انقلاب ادا کنند.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا”‌ مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه‌ آزاد اسلامی اصفهان پیش از ظهر امروز در یادواره شهدای دانشجو و مدافع حرم که از این قشر هستند در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان گفت: دیروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن صحنه هایی دیدیم که زمینی نبود و آسمانی بود و همه مردم در هر قشری کوچک و بزرگ، زن و مرد، خرد و کلان همه آمده بودند دین خود را به این انقلاب ادا کنند.

حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری با گفتن این مطلب که شهدا همواره سهم خود را ادا کرده اند ادامه داد: اگر به تاریخ نگاه کنیم و ببینیم از ابتدا سال ۴۱ که جرقه های انقلاب خورد تا ۵۷ که به بار نشست و یعد از آن در دفاع مقدس و همچنین استمرار آن تا امروز اگر این دلاوران سهم خود را ادا نکرده بودند هنوز ما در زیر یوق رژیم ستم شاهی و استکبار بودیم.

وی اضافه کرد: اگر شهدا نبودند انقلاب به ثمر نرسیده بود و دفاعی از حریم ولایت صورت نمی گرفت و امروز هر آنچه که داریم به برکت و ثمره خون این راست قامتان تاریخ است.

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه‌ آزاد اسلامی اصفهان در ادامه با اشاره به این مطلب که اگر شهدا را درک کنیم در تمام روابط ما تاثیر خواهد گذاشت؛ تاکید کرد: امروز بیرق مجاهدت و مبارزه و دفاع از مظلومان در مقابل استکبار بر دوش ملت سر افراز جمهوری اسلامی ایران است؛ در اوایل انقلاب بیرق دار امام خمینی(ره) بودند و امروز این پرچم بردوش خلف صالح ایشان یعنی امام خامنه ای عزیز است و ما نیز باید پشت سر این پرچم دار با تمام وجود مجاهدت کنیم.

وی در پایان ضمن تجلیل از خانواده شهدای دانشجو اظهار کرد: پیام این یادواره شهدا این است که همه اساتید، هیئت های علمی و دانشجویان با تأسی از شهدا و راه آنها در میدان جهاد علمی مانند دفاع مقدس و انقلاب پرچم جمهوری اسلامی را بر قله های افتخار بر افراشته خواهند کرد.

در این برنامه که در راستای برنامه های اجلاسیه پایانی کنگره سرداران و یک هزار و ۳۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان بود؛‌ با حضور فرماندار و  مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه‌ آزاد اسلامی اصفهان همچنین تعدادی از مسئولین شهرستان از خانواده های شهدای دانشجوی شهرستان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام / کد خبر39236

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار