پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

عکس روز: امام جمعه خاکی و بی ادعا

امام جمعه قهدریجان در مراسم تشییع شهدای گمنام زمانی که دید جلوی جمعیت تجمع است و جلو رفتنش موجب اذیت مردم می شود در پشت جمعیت بر روی زمین خاکی نشست و در خلوت خود برای شهدا گریه کرد.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” قهدریجان امام جمعه ای دارد که در ایامی که منافقین و بدخواهان این نظام برای مردم ولایی این شهر نقشه ها کشیده بودند و می خواستند اینگونه نشان دهند که این مردم با نظام مشکل دارند پشت مردمش تمام قد ایستاد و از تریبونی که داشت مظلومیت و بی گناهی این شهر را فریاد زد.

امام جمعه ای که از زمانی که به این شهر آمده است هیچگاه مردمش احساس نکردند غریبه ای وارد این شهر شده است و وقتی که در بین مردم حاضر می شود هیچگاه نمی خواهد نشان دهد که در چه جایگاه سیاسی قرار دارد.

حجت الاسلام هاشمی در هنگام تشییع شهدای گمنام وقتی دید در کنار تابوت شهدا در هنگام تدفین تجمع است حتی حاضر نشد که بگوید برایش جایگاهی باز شود تا وی به پیکرهای شهدا نزدیک شود و حتی زمانی که یکی از شهروندان قهدریجانی وی را دید و اصرار کرد جلوتر برود وی قبول نکرد و در پشت جمعیت بر روی خاک ها در بدترین جایی که هیچکس آنجا نبود نشست تا حتی حضورش نیز موجب اذیت و آزار مردم نشود.

در ایامی که ائمه جمعه میله های حایل بین مردم را بر می دارند تا بین مردم و مسئولین فاصله نباشد امام جمعه قهدریجان نشان داد می شود حتی از آن هم به مردم نزدیکتر شد.

انتهای پیام / کد خبر39356

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار