پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
امام جمعه فلاورجان:

دشمن غلط می کند به مساله موشکی ما حتی فکر کند

حجت الاسلام قدوسی گفت: دشمن غلط کرده است که حتی به بحث موشکی ما فکر کند چه برسد بخواهد در این زمینه مذاکره کند.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا” حجت الاسلام محمد قدوسی در خطبه های نماز جمعه این هفته فلاورجان با اشاره به اهمیت فرهنگ تشیع در جامعه گفت: ما باید این فرهنگ که والاترین جایگاه در جوامع دینی دارد را در جامعه منتشر کنیم و نعمت بزرگ شیعه گری به این است که زندگی ما سراسر علوی و فاطمی شود.

امام جمعه فلاورجان در ادامه ضمن بیان مطالبی در خصوص حضرت ام البنین(س) ادامه داد: از ویژگی های مهم این بانوی بزرگوار شناخت زمان و امام خود بود و پس از حادثه کربلا این مادر چهار شهید با افشاگری هایی که انجام داد امام زمان خود را همراهی کرد و مظلومیت حسینینان را فریاد زد همچنین چهره واقعی یزدیان را نیز رسوا کرد.

وی در تکمیل این صحبت خود اضافه کرد: ام البنین نشان داد نباید فرمان امام زمین بماند و این همان کاری است که امروز مادران شهدا و همسران شهدای گرانقدر ما انجام می دهند و با ایستادگی خود چه در زمان دفاع مقدس و چه بعد از آن ضمن مایوس کردن دشمنان نقشه های آنان را نیز نقش بر آب کرده اند بخصوص در زمان حاضر می بینیم در جنگ نرم دشمن که می خواهد ملت را مایوس کند چگونه آنها دفاع می کند.

حجت الاسلام قدوسی در ادامه با توصیه به مسئولین در خصوص روزهای باقیمانده از سال جاری تاکید کرد: دشمن سال هاست تلاش می کند با طرح ای مختلفی مردم بخصوص جوانان را از انقلاب مایوس کند و در سال جاری نیز با طرح آشوب و اغتشاش در فکر این کار بود که حتی برای روزهای پایانی سال نیز در این خصوص برنامه ریزی کرده است بخصوص مسئولین باید هوشیار باسند تا در شب چهارشنبه پایان سال از تحرکات ازپیش برنامه ریزی شده دشمن جلوگیری کنند تا مبادا کاری کنند که برای نظام هزینه داشته باشد.

وی همچنین به شکست آمریکا و کشورهای غربی در صدور قطعنامه علیه ایران اشاره و خاطرنشان کرد: مسئولین نباید انقدر ساده از کنار این مسایل بگذرند و باید جواب های دندان شکنی در قبال این گونه رفتار ها بدهند؛ دولت ما تا کجا می خواهد به غرب خوشبین باشد و اعتماد کند؟ این عقلانی نیست که ما بگوییم آمریکا مخالف و آروپا موافق است زیرا آنها در کنار هم و باهم بر علیه این نظام هستند و در واقع در حال بازی کردن نقش پلیس خوب و بد در برجام هستند.

امام جمعه فلاورجان همچنین با گفتن این مطلب که توان دفاعی ما تا اندازه نیاز و حتی بالاتر از آن فقط برای مقابله با تهدیدهای دشمن است و نه برای جنگ افروزی، گفت: اخیرا وزیر امور خارجه فرانسه اعلام کرده در روزهای آتی به ایران خواهد آمد و حتی در جایی گفته است می خواهد باب مذاکره در خصوص صنعت موشکی ایران را باز خواهد کرد و ما می گوییم دشمن غلط کرده حتی به مذاکره در خصوص این مساله فکر کند و دولتمردان نیز باید در این خصوص حواسشان را کاملا جمع کنند.

انتهای پیام / کد خبر39388

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار