شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
رئیس هیات والیبال شهرستان فلاورجان در گفتگو با پلنا:

شهدا افتخارات شهرستان فلاورجان اند/ کیفیت مسابقات مینی والیبال جام شهدای فلاورجان در سطح استانی بود

یاسر شمس گفت: در پایان دو روز رقابت تیم ها در مسابقات مینی والیبال جام سرداران و یک هزار و ۴۰۰ شهید شهرستان فلاورجان تیم های شهید قدرت الله اسدی،‌شهدای پلارت و شهید رضا جعفری رارا به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

به گزارش پایگاه خبری فلاورجان”پلنا”‌ مسابقات مینی والیبال جام سرداران و ۱۴۰۰ شهید خط شکن شهرستان فلاورجان با حضور ۱۶ تیم در سالن شهدای روستای کرسگان برگزار شد.

رئیس هیات والیبال شهرستان فلاورجان در خصوص این مسابقات و نحوه برگزاری آن گفت: با توجه به برنامه ریزی که این هیات از قبل انجام داده بود قرار بر این شد در راستای کنگره شهدای شهرستان فلاورجان که قرار است در سال جاری برگزار شود مسابقات و جام های والیبال در سطوح مختلف برگزار کند که اولین دوره آن در رده سنی نو نهالان و با همکاری اداره ورزش و جوانان، مجموعه فرهنگی، ورزشی و دهیاری روستای کرسگان برگزار شد.

یاسر شمس فلاورجانی افزود: در این دوره از مسابقات ۱۶ تیم حضور داشتند که هر تیم مزین به نام یک شهید و یا شهدای یک محل در این مسابقات حضور یافت که خود این مساله بر زیبایی این مسابقات افزوده بود.

وی ادامه داد: در دور اول این مسابقات به صورت گروهی بر گزار شد و در مرحله بعدی نیز تیم های اول و دوم گروه ها به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند؛ بازی ها با توجه به اینکه در دره نونهالان بود در دو ست انجام می شد و همین امر کیفیت مسابقات را بسیار بالا برده بود و این روش حتی در مسابقات استانی نیز برگزار نمی شود که مسابقات مانند لیگ جهانی والیبال در پایین ترین لایه های یک شهرستان برگزار شود.

رئیس هیات والیبال شهرستان فلاورجان در تکمیل صحبت های خود اظهار کرد: پس از برگزاری دور اول و دوم مسابقات تیم های اول و دوم دو گروه به مرحله نیم نهایی راه یافتند و بازی های بسیار زیبایی بین چهار تیم برگزار شد که به گفته کارشناسانی که در مراحل فینال و رده بندی برای مشاهده مسابقات حضور داشتند سطح بازی ها حتی با رقابت ها در سطح استانی برابری می کرد به طوری که ما از روز اول مسابقات برای جلوگیری از به وجود آمدن هر گونه شائبه دو داور ملی را برای قضاوت مسابقات دعوت کرده بودیم.

وی همچنین خاطر نشان کرد:‌ در طول این دوره از مسابقات ۳۴ بازی برگزار شد و در پایان دو روز رقابت نفس گیر و زیبا تیم های شهید قدرت الله اسدی، شهدای روستای پلارت، شهید رضا جعفری رارا و شهید محمد رضا نبی به ترتیب به مقام های اول تا چهارم این مسابقات دست یافتند.

شمس در ادامه گفت: این مسابقات در واقع برنامه ریزی و پشتوانه سازی مناسبی برای تیم های آتیه سازان و نوجوانان شهرستان بود که به برکت شهدا به زیبایی و با نظم بسیار خوبی برگزار شد و در این مسابقات علاوه بر کشف استعداد های ناب والیبالی برای اولین بار نونهالانی با سن هفت سال حضور داشتند که حضور برخی از آنها حتی تا مسابقه فینال تشویق مسئولین و خانواده هایی که برای دیدن تلاش فرزندان خود حاضر بودند را به همراه داشت.

وی در پایان ضمن تشکر از همه کسانی که در جهت برگزار شدن  مسابقات مینی والیبال جام سرداان و یک هزارو۴۰۰  شهید شهرستان فلاورجان با هیات والیبال شهرستان همکاری داشتند تاکید کرد: این کمترین کاری بود که ما می توانستیم انجام دهیم و شهدا در بر گردن ما حق دارند و این هیات و تمام ظرفیت های موجود در شهرستان وظیفه خود می دانیم که برای اعتلای نام شهرستان و معرفی افتخارات شهرستان که همین شهدای عزیز هستند تمام تلاش خود را انجام دهیم.

رئیس هیات والیبال شهرستان فلاورجان در پایان گفت: امیدواریم تمام مردم و نهادهای شهرستان بتوانیم با همکاری همدیگر بتوانیم اجلاسیه پایانی کنگره شهدای خط شکن شهرستان را آبرومندانه و بسیار زیبا برگزار کنیم تا همانند کنگره شهدای شهرستان خمینی شهر که لبخند رضایت را بر لبان رهبر معظم انقلاب آورد و موجب شد در دیدار با مردم اصفهان از تلاش آنها یاد کند ما نیز خدمت کوچکی در این راستا انجام دهیم و جامعه ورزش شهرستان بخصوص هیات والیبال با تمام ظرفیت و توان خود آماده انجام این وظیفه است.

انتهای پیام / کد خبر39511

جستجو

نظرسنجی

آیا از عملکرد شوراهای شهر و روستای این دوره رضایت دارید؟

بارگذاری ... بارگذاری ...

آخرین اخبار